Povezane vesti
Grad uklanja deponiju kod Satelitske pijace
NoviSad.com 07.09.2018
Novi Sad - Uvažavajući žalbe i zahteve mnogobrojnih građana naselja Satelit, koji su se više puta obraćali gradskim institucijama, Grad Novi Sad, preko svojih nadležnih preduzeća, pristupiće uređenju prostora oko Satelitske pijace, saopšteno je danas iz… »
Na zahtev građana Grad čisti prostor oko Satelitske pijace
Dnevnik 07.09.2018
Uvažavajući žalbe i zahteve mnogobrojnih građana naselja Satelit, koji su se više puta obraćali gradskim institucijama, Grad Novi Sad, preko svojih nadležnih preduzeća, počeće s uređenjem prostora oko Satelitske pijace. S obzirom na to da se u… »
Na zahtev građana uskoro kreće uređenje prostora oko Satelitske pijace
Moj Novi Sad 07.09.2018
Uvažavajući žalbe i zahteve mnogobrojnih građana naselja Satelit, koji su se više puta obraćali gradskim institucijama, Grad Novi Sad, preko svojih nadležnih preduzeća, pristupiće uređenju prostora oko Satelitske pijace. S obzirom na to da se u narednom… »
Vesti dana »
Infrastruktura železnice: Angažovano više od 800 radnika na čišćenju snega na prugama širom Srbije
Euronews pre 2 satajoš 49 povezanih
Aktivisti: U Iranu tokom demonstracija poginulo više od 500 ljudi
Radio 021 pre 2 satajoš 36 povezanih
Evropa priprema koordinisani vojni odgovor na Arktiku zbog Trampove pretnje Grenlandu
Nedeljnik pre 37 minutajoš 23 povezane
Tramp nastavio sa pretnjama: Snažno im predlažem da postignu dogovor sa Vašingtonom, pre nego što postane kasno
Kurir pre 2 satajoš 22 povezane




