Povezane vesti

Shvatila da je ulazak u Zadrugu 2 bio greška

Shvatila da je ulazak u Zadrugu 2 bio greška

Vesti online 08.09.2018
Učesnica rijalitija "Zadruga 2", modna blogerka Luna Đogani, razgovarala je sinoć sa Drvetom mudrosti i otkrila mu kako se zaista oseća sada kada je ponovo deo ovog šou programa. Luna Đogani se poverila Drvetu da je juče mnogo plakala. - Više puta… »
Bili su u vezi, a evo ih sada na delu: Zadrugari slavili Davidov rođendan, a njih dvoje obnovili ljubav započetu pre…

Bili su u vezi, a evo ih sada na delu: Zadrugari slavili Davidov rođendan, a njih dvoje obnovili ljubav započetu pre…

Kurir 08.09.2018
Na proslavi rođendana Davida Dragojevića, Savo Perović i Marijana Zimonjić dohvatili su se u jednom trenutku zapalili ionako vrelu atmosferu. Produkcija je organizovala fenomenalnu žurku povodom rođendana Davida Dragojevića. Uz piće i hranu… »
Obećala je da neće prevariti dečka u Zadruzi,: Ali... Mina Vrbaški nije odolela šarmu novog zadrugara

Obećala je da neće prevariti dečka u Zadruzi,: Ali... Mina Vrbaški nije odolela šarmu novog zadrugara

Blic 08.09.2018
Na samom početku rijalitija Mina Vrbaški istakla je da svog dečka neće prevariti u "Zadruzi", a već su počele da "sevaju varnice" između nje i jednog učesnika. "Zadruga 2" počela je sinoć, a sve najnovije vesti o budućim učesnicima kao i… »
Već prevarila dečka: Mina Vrbaški se osamila sa zadrugarom, mislili da ih kamera ne snima pa prštali poljupci (video)

Već prevarila dečka: Mina Vrbaški se osamila sa zadrugarom, mislili da ih kamera ne snima pa prštali poljupci (video)

Blic 08.09.2018
Mina Vrbaški je u "Zadrugu 2" ušla kao zauzeta devojka, međutim izgleda da se to već preokrenulo. Nakon što je prespavala sa jednim od takmičara, danas su pali i poljupci! "Zadruga 2" je počela, a sve najnovije vesti o budućim učesnicima kao i… »
Zerina Hećo zaboravila na kamere: Kada se sagla svi su se zapitali da li nosi gaćice, sevnula je zadnjica! (video 18+)

Zerina Hećo zaboravila na kamere: Kada se sagla svi su se zapitali da li nosi gaćice, sevnula je zadnjica! (video 18+)

Kurir 08.09.2018
Ljubavni par Bane Čolak i Zerina Hećo su se tokom žurke osamili, a onda se desilo nešto neočekivano. Zerina je uzimala svoje stvari, pa dok je iza nje stajao njen dečko, sagela se i pokazala zadnjicu. Očigledno učesnica rijalitija nije… »
Znate kakva sam kada se zaljubim: Mina Vrbaški prevarila dečka i ne razdvaja se od Jovice! Ljubili su se pred svima! (foto)

Znate kakva sam kada se zaljubim: Mina Vrbaški prevarila dečka i ne razdvaja se od Jovice! Ljubili su se pred svima! (foto)

Kurir 08.09.2018
Mina Vrbaški i Jovica Putniković su definitivno novi par u rijalitiju, iako je učesnica više puta pre ulaska istakla da je srećno zaljubljena. Učesnica je sve vreme kružila oko dečka sa kojim je sinoć završila u krevetu, a na kraju su seli na… »
Luna završila u zagrljaju fudbalera: Jecala zbog jedne pesme pa priznala: "Sloba mi je ovo posvetio" (video)

Luna završila u zagrljaju fudbalera: Jecala zbog jedne pesme pa priznala: "Sloba mi je ovo posvetio" (video)

Blic 08.09.2018
Luna Đogani ne može da sakrije koliko joj u "Zadruzi 2" nedostaje Sloba Radanović, pa je zaplakala pred svima, ali jedan zadrugar se potrudio da joj obriše suze sa lica. "Zadruga 2" je počela, a sve najnovije vesti o budućim učesnicima kao i… »
Ne nosi gaćice? Pomerila joj se suknja, sevnula zadnjica i sve se videlo

Ne nosi gaćice? Pomerila joj se suknja, sevnula zadnjica i sve se videlo

Blic 08.09.2018
Zerina Hećo se očigledno već previše opustila, a nakon sinoćne žurke svi se pitaju da li je moguće da je potpuno zaboravila na kamere, kao i da li je na sebi imala donji veš. "Zadruga 2" je počela, a sve najnovije vesti o budućim učesnicima kao… »
Mina i Jovica propustili žurku, pa se mazili pod jorganom: Najmlađa učesnica nije odolela, potpuno je zaboravila da ima…

Mina i Jovica propustili žurku, pa se mazili pod jorganom: Najmlađa učesnica nije odolela, potpuno je zaboravila da ima…

Kurir 08.09.2018
Mina Vrbaški je izjavila da je srećno zaljubljena i kao zauzeta devojka ušla u rijaliti, ali je ipak posustila pod čarima jednog takmičara. Najmlađa učesnica ceo jučerašnji dan provela je sa Jovicom Putnikovićem, a onda je završila sa njim u… »
"To što sam feminiziran ne znači da sam homoseksualac": Mirko Gavrić priznao da li je proveo noć sa Slobom

"To što sam feminiziran ne znači da sam homoseksualac": Mirko Gavrić priznao da li je proveo noć sa Slobom

Blic 08.09.2018
Mirko Gavrić je odgovorio na brojne navode da je gej i da je bio u vezi sa Slobom Radanovićem, pa u toku razgovora sa Zoricom Marković otkrio detalje o svom životu. "Zadruga 2" je počela, a sve najnovije vesti o budućim učesnicima kao i… »
Zadruga 2: Ponašali se kao stranci! Niko nije znao da su u vezi! (VIDEO)

Zadruga 2: Ponašali se kao stranci! Niko nije znao da su u vezi! (VIDEO)

Svet plus 08.09.2018
Pri ulasku u rijaliti "Zadruga 2" ponašali se kao stranci. Niko nije zna da su u vezi! Veliki šef je povodom rođendana Davida Dragojevića, zadrugarima priredio žurku uz piće i hranu. Atmosfera je bila sve vrelija. Opuštenu atmosferu iskoristio je… »
Kija Kockar isprozivala Lunu, pa otkrila planove sa Slobom! (VIDEO)

Kija Kockar isprozivala Lunu, pa otkrila planove sa Slobom! (VIDEO)

Svet plus 08.09.2018
Pobednica prve sezone rijalitija, "Zadruge", Kristina Kija Kockar promovisala je juče svoju novu pesmu "Potpis" u jutarnjem programu Pink televizije, "Novo jutro - Dea i Sarapa". Isprozivala je Lunu Đogani, pa onda otkrila planove sa Slobom. Kija Kockar… »
To što sam feminiziran, ne znači da sam homoseksualac: Mirko Gavrić otkrio stvari iz privatnog života koje niko ne zna!

To što sam feminiziran, ne znači da sam homoseksualac: Mirko Gavrić otkrio stvari iz privatnog života koje niko ne zna!

Kurir 08.09.2018
Mirko Gavrić je u toku razgovora sa Zoricom Marković otkrio detalje o svom životu o kojima niko nije znao. O muzičaru se spekulisalo da li je homoseksualac i da je bio sa pevačem Slobom Radanovićem, pa je rešio da stavi tačku na celu priču… »
Kija Kockar brutalno isprozivala lunu,: pa otkrila planove sa Slobom: "Nas dvoje sami idemo u Ameriku"

Kija Kockar brutalno isprozivala lunu,: pa otkrila planove sa Slobom: "Nas dvoje sami idemo u Ameriku"

Blic 08.09.2018
Kristina Kija Kockar je zajedno sa Željkom Mitrovićem kročila u "Zadrugu 2", ali zatim otkrila da ne planira da ostane u rijalitiju, te da nije poput Lune Đogani. "Zadruga 2" je počela, a sve najnovije vesti o budućim učesnicima kao i… »
Obezbeđenje ih razdvajalo: Žestoka svađa u "Zadruzi 2" i to sve zbog Lune Đogani, zamalo izbila tuča

Obezbeđenje ih razdvajalo: Žestoka svađa u "Zadruzi 2" i to sve zbog Lune Đogani, zamalo izbila tuča

Blic 08.09.2018
"Zadruga 2" samo što je počela, a obezbeđenje je već moralo da interveniše kako ne bi došlo do tuče. Zadrugari MC Damiro i Toma Panić sukobili su se žestoko sinoć, i to zbog Lune Đogani. "Zadruga 2" je počela, a sve najnovije vesti o budućim… »
Sloba mi je Ovo posvetio: Luna Đogani isplakala more suza zbog jedne pesme, a sve vreme je tešio fudbaler! (video)

Sloba mi je Ovo posvetio: Luna Đogani isplakala more suza zbog jedne pesme, a sve vreme je tešio fudbaler! (video)

Kurir 08.09.2018
Luna Đogani rasplakala se na sinoćnoj žurki zbog svoje bivše ljubavi Slobe Radanovića, a sve vreme tešio ju je jedan zadrugar. Sloba Radanović joj je često pevao pesmu koja ju je dovela do suza. "Ovo je on meni posvetio. To je on meni pevao"… »
Olja Bajrami imala je tešku prošlost, a sada je ispričala sve: Bolest mi je bila iskušenje, ali i dar od Boga! Pobedila sam…

Olja Bajrami imala je tešku prošlost, a sada je ispričala sve: Bolest mi je bila iskušenje, ali i dar od Boga! Pobedila sam…

Kurir 08.09.2018
Pevačica Olja Bajrami jedna je od učesnica rijalitija, a o njenom privatnom životu domaća javnost ne zna mnogo. Tokom života doživela je mnogo razočaranja, o kojima je pričala za medije. Ne voli da se osvrće na prošlost, te uvek gleda napred… »
Već krenule svađe: Miljana Kulić otkrila da je ona strašno nervira: "Izluđuju me dupljaci i dvolični"

Već krenule svađe: Miljana Kulić otkrila da je ona strašno nervira: "Izluđuju me dupljaci i dvolični"

Blic 08.09.2018
Miljana Kulić koja je sa majkom Marijom i sinom Željkom Kulićem ušla u "Zadrugu 2" je noćas popričala sa Drvetom mudrosti, pa otkrila kako se oseća što je ponovo u rijalitiju, kao i ko od učesnika joj se ne dopada. "Zadruga 2" je počela, a sve… »
Niko ne može da me iznervira osim dupljaka: Miljani Kulić ona baš ide na živce, a evo šta je rekla o učešću svoje mame…

Niko ne može da me iznervira osim dupljaka: Miljani Kulić ona baš ide na živce, a evo šta je rekla o učešću svoje mame…

Kurir 08.09.2018
Miljana Kulić se i ove sezone rijalitija našla u Rajskom vrtu i sa "Drvetom mudrosti" podelila impresije kako se oseća u Beloj kući i da li već postoji negativna tenzija. "Drvence, osećam se fantastično. Taj osećaj se ne može opisati rečima. Ne… »
Mika i Giba progovorili o promeni pola: Vasići priznali kada će reći koje su seksualne opredeljenosti!

Mika i Giba progovorili o promeni pola: Vasići priznali kada će reći koje su seksualne opredeljenosti!

Kurir 08.09.2018
U "Zadrugu 2" ušla je i porodica Vasić - blizanci Mika i Giba sa roditeljima Radom i Radetom, a pred ulazak obećali su do sada neviđenu zabavu u nekom rijalitiju. Popularni blizanci kažu da postoji mogućnost da promene pol u "Zadruzi". "Do sada… »
Tužna prošlost učesnice zadruge: Olja Bajrami imala je velikih razočaranja, a iznenadiće vas šta kaže o borbi sa…

Tužna prošlost učesnice zadruge: Olja Bajrami imala je velikih razočaranja, a iznenadiće vas šta kaže o borbi sa…

Blic 07.09.2018
Pevačica Olja Bajrami jedna je od učesnica druge sezone rijalitija "Zadruga", koja je startovala sinoć, a o njenom privatnom životu domaća javnost ne zna mnogo. "Zadruga 2" počela je sinoć, a sve najnovije vesti o budućim učesnicima kao i… »
Suparnice nižu skandale: Kija Kockar ponovo proziva slobu, a Luna Đogani pokazala više nego što treba (video)

Suparnice nižu skandale: Kija Kockar ponovo proziva slobu, a Luna Đogani pokazala više nego što treba (video)

Blic 07.09.2018
Pobednica prve sezone "Zadruge", Kristina Kija Kockar, i učesnica aktuelnog serijala poznatog rijalitija televizije "Pink", Luna Đogani, još od prošle godine porede se u javnosti, a danas su uspele da šokiraju javnost, al' na različite načine… »
Isplivali tužni detalji: Evo zbog čega Miljana Kulić ne sme da doji sina

Isplivali tužni detalji: Evo zbog čega Miljana Kulić ne sme da doji sina

Blic 07.09.2018
Miljana Kulić uselila se u imanje rijalitija "Zadruga 2" sa majkom Marijom i sinom Željkom. Njima je obezbeđen poseban prostor, sve potrebno za bebu ali i dadilja. Međutim, Željko još nije snimljen, a Miljana je otkrila koje probleme ima da doji… »
Mirko Gavrić otkrio veliku istinu koja se tiče Lune Đogani i Slobodana Radanovića, pa pokrenuo haos u Zadruzi

Mirko Gavrić otkrio veliku istinu koja se tiče Lune Đogani i Slobodana Radanovića, pa pokrenuo haos u Zadruzi

Blic 07.09.2018
Jedan od učesnika za kog se pre samog početka ''Zadruge 2'' znalo da neće imati dlake na jeziku i da će biti iskren po svaku cenu je muzički producent i pevač Mirko Gavrić. On je pominjan i u prvoj sezoni ovog rijalitija zbog svog odnosa sa Slobom… »

Vesti dana »