Povezane vesti
Dodik: Niko nikoga nije udario! Opozicija je htela da inscenira incident! (video)
Kurir 09.09.2018
BANJALUKA - U Čelincu je tokom postavljanja kamena temeljca za novi most na reci Vrbanji, nekoliko okupljenih oko odbornika PDP u Skupštini grada Banjaluka Draška Stanivukovića krenulo sa kamenjem u ruci prema predsedniku i premijerki Republike Srpske… »
Draško: Napao me Dodik; Dodik: Nisam nikog pipnuo
Mondo 09.09.2018
Draško Stanivuković, član PDP i kandidat za poslanika u Narodnoj skupštini RS, tvrdi da ga ja napalo obezbeđenje predsednika RS. Dodik demantuje i kaže: Stanivuković je pokušao da napadne premijerku i predsednika. Draško Stanivuković, objavio je danas na… »
RTRS: Stanivuković pokušao da napadne Dodika i Cvijanovićevu, Stanivuković tvrdi da je on napadnut
Novi magazin 09.09.2018
U Čelincu je tokom postavljanja kamena temeljca za novi most na reci Vrbanji, nekoliko okupljenih okupljenih oko odbornika PDP u Skupštini grada Banjaluka Draška Stanivukovića krenulo sa kamenjem u ruci prema predsedniku i premijerki Republike Srpske… »
Sukob Stanivukovića i Dodika, ko je koga prvi napao?
N1 Info 09.09.2018
Odbornik Partije demokratskog progresa (PDP) Draško Stanivuković izjavio je da je predsednik Republike Srpske Milorad Dodik fizički nasrnuo na njega u Čelincu, prilikom polaganja kamena temeljca za izgradnju mosta na reci Vrbanji. RTRS, s druge strane… »
Vesti dana »
Suprug Tatjane Ječmenice u indukovanoj komi: Darko Jevtić je direktor rk Vojvodina, doživeo teške povrede
Mondo pre 4 satijoš 22 povezane
Sunčano i veoma toplo, temperatura do 18 stepeni: Evo kada stiže promena vremena
Telegraf pre 25 minutajoš 3 povezane







