Povezane vesti

Ona je folirant, mnogo laže! Aleksandra Subotić žestoko oplela po Luni! (video)

Ona je folirant, mnogo laže! Aleksandra Subotić žestoko oplela po Luni! (video)

Telegraf 09.09.2018
- Ona dosta laže i krivi priču - zaključila je Aleksandra. Voditelj Ognjen Amidžić razgovarao je sa Aleksandrom Subotić o sukobu sa Lunom Đogani. Aleksandra je prilikom ovog razgovora iznela mišljenje o Đoganijevoj koje nije bilo ni malo… »
Teodora Džehverović u nikad provokativnijem izdanju: Pevačica u novom spotu dahće i uzdiše, a tek da vidite kako izgleda…

Teodora Džehverović u nikad provokativnijem izdanju: Pevačica u novom spotu dahće i uzdiše, a tek da vidite kako izgleda…

Telegraf 09.09.2018
Teodora je objavila duet sa Cobijem koji za samo par sati već ima veliki broj pregleda na Jutjubu. Bivša učesnica Zadruge Teodora Džehverović nakon izlaska iz rijalitija objavila je baladu pod nazivom "Crni vitez", a sada se odlučila za nešto… »
Pinkova zvezda otkriva: Nisam ni slutila šta će sve taj ples izazvati! Luna i Sloba su igrali, a ja sam bila sa Mirkom!

Pinkova zvezda otkriva: Nisam ni slutila šta će sve taj ples izazvati! Luna i Sloba su igrali, a ja sam bila sa Mirkom!

Kurir 09.09.2018
Dragana Rakčević pokrenula je pitanja o fatalnom plesu Slobe Radanovića i Lune Đogani na njihovoj svadbi, kao i o suprugu Mirku Gavriću. Dragana Rakčević prisetila se najpre kako se upoznala sa svojim sadašnjim suprugom producentom Mirkom Gavriću… »
Kija nije mogla da sakrije sreću i oduševljenje zbog svog uspeha, pa se javno obratila fanovima! (FOTO)

Kija nije mogla da sakrije sreću i oduševljenje zbog svog uspeha, pa se javno obratila fanovima! (FOTO)

Telegraf 09.09.2018
Kristina se putem društvenih mreža zahvalila svojim obožavaocima. Nakon prve pesme sa grupom "Ministarke" Kija Kockar pre nekoliko dana publici je predstavila još jednu pesmu pod nazivom "Potpis". Anabela se razbesnela, pa se javno odrekla svog… »
Anabela se razbesnela, pa se javno odrekla svog najboljeg prijatelja zbog izjava u Zadruzi, a tiču se Lune, Slobe i Kije…

Anabela se razbesnela, pa se javno odrekla svog najboljeg prijatelja zbog izjava u Zadruzi, a tiču se Lune, Slobe i Kije…

Telegraf 09.09.2018
- Vole te dok im trebaš. Onda te odbace. Pljunu na tebe. Drugima te predstave kao lošeg. I da, to te zaboli na tren - poručila je Anabela. Nakon što je Mirko Garvić prošle noći izjavio da su Kija Kockar i Sloba Radanović pre početka prve sezone… »
Miljana pričala o svom sinu, pa spomenula Ivana Marinkovića, a ovaj njen lapsus nasmejaće vas do suza!

Miljana pričala o svom sinu, pa spomenula Ivana Marinkovića, a ovaj njen lapsus nasmejaće vas do suza!

Telegraf 09.09.2018
Miljana je imala hit izjavu i lapsus kojim je zabavila sve zadrugare. Miljana Kulić poznata je po tome što svojim simpatičnim izjavama zabavlja kako svoje cimere, tako i gledaoce kraj malih ekrana. S*ebali su me i misle da je kraj, neću im to… »
S*ebali su me i misle da je kraj, neću im to dozvoliti! Isplivala Lunina šokantna poruka koja će razbesneti Kiju i Slobu…

S*ebali su me i misle da je kraj, neću im to dozvoliti! Isplivala Lunina šokantna poruka koja će razbesneti Kiju i Slobu…

Telegraf 09.09.2018
- Ne želim u narodu da ostanem ljubavnica Slobina - poručila je Luna. Luna Đogani sve je šokirala odlukom da ponovo uđe u rijaliti. Ona je prvu sezonu Zadruge obeležila turbulentnom vezom sa oženjenim pevačem Slobom Radanovićem. Pričalo se da je… »
Pričalo se da je njihova veza počela van rijalitija! Gavrićeva žena progovorila o plesu Lune i Slobe na njenoj svadbi!

Pričalo se da je njihova veza počela van rijalitija! Gavrićeva žena progovorila o plesu Lune i Slobe na njenoj svadbi!

Telegraf 09.09.2018
- Nisam mogla da naslutim šta će da se desi - rekla je Dragana. Pinkova Zvezda i supruga zadrugara Mirka Gavrića, Dragana Rakčević otkrila je kako su se ona i njen suprug upoznali i da u njihovom odnosu, tada, nije bilo naznaka da će jednog dana… »
Isplivala šokantna prepiska: Dok ja trunem, oni zarađuju! Ovo je pravi razlog Luninog ulaska u Zadrugu 2!

Isplivala šokantna prepiska: Dok ja trunem, oni zarađuju! Ovo je pravi razlog Luninog ulaska u Zadrugu 2!

Kurir 09.09.2018
Blogerka Luna Đogani ušla je u "Zadrugu 2" kako bi popravila sliku o sebi koju je ostavila nakon ljubavne veze sa tada oženjenim Sobom Radanovićem. Sada je isplivala prepiska u kojoj Anabelina ćerka objašnjava da "oni pune klubove na njenoj… »
Lapsusima miljane Kulić nikad kraja: Ovo što je sada odvalila nateraće vam suze na oči, a tek šta je rekla o Marinkoviću…

Lapsusima miljane Kulić nikad kraja: Ovo što je sada odvalila nateraće vam suze na oči, a tek šta je rekla o Marinkoviću…

Kurir 09.09.2018
Miljana Kulić već je poznata kao pozitivna osoba i zabavljač, i ukućani u Imaginarijumu vrlo rado provode vreme sa njom. Tokom jednog od razgovora rekla je Ivanu Marinkoviću da se "dezinformisao" umesto "deformisao", na šta su cimeri istovremeno… »

Vesti dana »