Povezane vesti

Anabela: Pobesnela:" Vole te dok im trebaš, onda te odbace", izneverio je prijatelj, pa mu javno odbrusila

Anabela: Pobesnela:" Vole te dok im trebaš, onda te odbace", izneverio je prijatelj, pa mu javno odbrusila

Blic 10.09.2018
Luna Đogani ušla je u rijaliti "Zadruga 2" kako bi pokazala svoje drugo lice, a ne ono koje je publika imala prilike da vidi u prvoj sezoni ovog šoua. "Zadruga 2" je počela, a sve najnovije vesti o učesnicima kao i novoizgrađenom gradu čitajte na… »
Frizer Stefan Ašanin prvi napustio zadrugu 2 pa opleo po svima: Sređivao sam Lunu, a ona mi ni čokoladu nije donela! A onda…

Frizer Stefan Ašanin prvi napustio zadrugu 2 pa opleo po svima: Sređivao sam Lunu, a ona mi ni čokoladu nije donela! A onda…

Kurir 10.09.2018
Frizer Stefan Ašanin u imaginarijumu je proveo samo tri dana. Do samog kraja je bilo neizvesno da li će Stefan ili Darija napustiti luksuzno imanje, ali publika je odlučila da to ipak bude frizer. Po izlasku, Stefan je rekao da se oeća kao da je bio u… »
Frizer Stefan Ašanin prvi napustio "zadrugu 2": Opleo po Luni, pa otkrio detalje iz rijalitija

Frizer Stefan Ašanin prvi napustio "zadrugu 2": Opleo po Luni, pa otkrio detalje iz rijalitija

Blic 10.09.2018
Prvi koji je napustio rijaliti šou program "Zadruga2" je ftizer Stefan Ašanin. On je u imaginarijumu proveo samo tri dana. "Zadruga 2" je počela, a sve najnovije vesti o učesnicima kao i novoizgrađenom gradu čitajte na novoj kategoriji u "Blicu". Do… »
Grlio je lunu, a sada se desio preokret: Fudbaler priznao Staniji emocije, blogerka će poludeti od ljubomore (video)

Grlio je lunu, a sada se desio preokret: Fudbaler priznao Staniji emocije, blogerka će poludeti od ljubomore (video)

Blic 10.09.2018
Lazar Jeremić najpre je obletao oko Lune Đogani, međutim sinoć je došlo do preokreta kada je odlučio da prizna Staniji da mu se zapravo ona dopada. "Zadruga 2" je počela, a sve najnovije vesti o učesnicima kao i novoizgrađenom gradu čitajte na… »
"Njih dvoje se i dalje vole": Gagi Đogani o Slobinom ulasku u "Zadrugu 2" i pomirenju sa lunom

"Njih dvoje se i dalje vole": Gagi Đogani o Slobinom ulasku u "Zadrugu 2" i pomirenju sa lunom

Blic 09.09.2018
Mlada blogerka Luna Đogani je tokom prve žurke zbog bivše ljubavi pala u očaj, a njen otac Gagi Đogani se i dalje nada da će se ona pomiriti sa Radanovićem. "Zadruga 2" je počela, a sve najnovije vesti o učesnicima kao i novoizgrađenom gradu… »

Vesti dana »