Повезане вести
АМСС: Поподне обележава умерен интензитет саобраћаја
Дневник 10.09.2018
БЕОГРАД: Ово поподне обележава, очекивано, умерен интензитет саобраћаја, као и повољне временске прилике које условљавају добру проходност, саопштио је данас АМСС. Ванредних застоја и прекида у саобраћају нема, а на наплатним… »
АМСС: Умерен саобраћај
Нови магазин 10.09.2018
Возаче у Србији данас очекује саобраћај умереног интензитета, саопштио је Ауто-мото савез Србије (АМСС). На граничним прелазима нема дужих задржавања за путничка возила. Камиони на Батровцима чекају око два сата, а на Шиду и… »
Возачи, прилагодите брзину: Теретњаци на Батровцима чекају и по два сата
Курир 10.09.2018
БЕОГРАД - Теретна моторна возила, на излазу из земље, на граничном прелазу Батровци чекају око два сата, а на прелазу Шид и Келебија око сат, саопштио је јутрос АМСС. Према последњим подацима Управе граничне полиције, на нашим… »
Вести дана »
Временска прогноза Србије 25. и 26. октобар 2025: сунчано данас, наранџасти метео-аларм за обилне падавине на југу сутра
Наслови.аи пре 31 минутајош 27 повезаних
Америка увела санкције председнику Колумбије и његовој жени и сину
BBC News пре 55 минутајош 18 повезаних






