Povezane vesti

Gujon: Zabranjen mi je ulazak na KiM na neodređeno

Gujon: Zabranjen mi je ulazak na KiM na neodređeno

Vesti online 10.09.2018
Osnivač francuske humanitarne organizacije "Solidarnost za Kosovo" Arno Gujon danas je dobio zabranu ulaska na KiM na neodređeno vreme. Kosovska policija (KPS) zadržala je na administrativnom punktu Merdare francuskog humanitarca Arnoa Gujona. Kako… »
Kosovska policija otela telefon Gujonu i zabranila mu ulazak

Kosovska policija otela telefon Gujonu i zabranila mu ulazak

Politika 10.09.2018
Iz Prištine je došla posebna bezbednosna ekipa koja me je ispitivala kao da sam terorista, kaže francuski humanitarac, koji je sprečen da odnese pomoć za narodnu kuhinju u Prekovcu kod Novog Brda. Privremene kosovske institucije zabranile su na… »
Gujon: Saslušanje i pretnje pre zabrane ulaska na Kosovo

Gujon: Saslušanje i pretnje pre zabrane ulaska na Kosovo

RTS 10.09.2018
Francuski humanitarac Arno Gujon, kojem je na neodređeno vreme zabranjen ulazak na Kosovo, kaže za RTS da ga je kosovska policija pretresala "kao kriminalca" i da je saslušavan tri sata. Rekli su mi da će, kao što ja "prljam" Albance u francuskim… »
Gujonu zabranjen ulazak na Kosovo

Gujonu zabranjen ulazak na Kosovo

RTS 10.09.2018
Kosovska policija zabranila je francuskom humanitarcu Arnou Gujonu na neodređeno vreme ulazak na Kosovo, pošto je prethodno bez obrazloženja zadržan na administrativnom punktu Merdare, javlja izveštač RTS-a. Francuski humanitarac Arno Gujon se… »
Skandal na merdaru Gujon: Zabranjen mi je ulazak na KiM na neodređeno

Skandal na merdaru Gujon: Zabranjen mi je ulazak na KiM na neodređeno

Večernje novosti 10.09.2018
Pored osnivača francuske humanitarne organizacije "Solidarnost za Kosovo", policija tzv. Kosova zadržala je i dvojicu aktivista humantirane organizacije "Srbi za Srbe" BEOGRAD - Osnivač francuske humanitarne organizacije "Solidarnost za Kosovo" Arno… »
Kosovska policija pustila Gujona, ali ga vratila u Srbiju! Francuskom humanitarcu zabranjen ulazak na Kosovo

Kosovska policija pustila Gujona, ali ga vratila u Srbiju! Francuskom humanitarcu zabranjen ulazak na Kosovo

Kurir 10.09.2018
Franuski humanitarac Arno Gujon, koga je danas zadržala kosovska policija prilikom prelaska administrativnog prelaza Merdare, vraćen je u Srbiju sa zabranom ulaska na Kosovo. Kako Kurir saznaje, kosovska policija ih je držala tri sata, a potom je… »
Francuski humanitarac očajan posle zabrane ulaska na kosmet Gujon: Specijalci iz Prištine 3 sata su me držali zbog srpske…

Francuski humanitarac očajan posle zabrane ulaska na kosmet Gujon: Specijalci iz Prištine 3 sata su me držali zbog srpske…

Kurir 10.09.2018
Francuski humanitarac Arno Gujon rekao je da mu je bez obrazloženja i bilo kakvog roka zabranjen ulazak na Kosovo i Metohiju. Ranije je javljeno da su pripadnici kosovske policije naveli da on nema dozvolu za posetu, prema njihovom viđenju… »
Francuski humanitarac Arno Gujon zadržan na Merdaru

Francuski humanitarac Arno Gujon zadržan na Merdaru

Dnevnik 10.09.2018
PRIŠTINA: Osnivač francuske humanitarne organizacije “Solidarnost za Kosovo” Arno Gujon je zadržan je na administrativnom punktu Merdare zbog tvrdnje kosovske policije da nema dozvolu za posetu Kosovu. Pored Gujona, kosovska policija zadržala je i… »
Sramota! Kosovska policija zadržala Arno Gujona na punktu Merdare! Francuskom humanitarcu koji pomaže Srbima ne daju da uđe…

Sramota! Kosovska policija zadržala Arno Gujona na punktu Merdare! Francuskom humanitarcu koji pomaže Srbima ne daju da uđe…

Kurir 10.09.2018
Kosovska policija zadržala je na administrativnom punktu Merdare francuskog humanitarca Arno Gujona. Osim Gujona, kosovska policija zadržala je i dvojicu aktivista humanitarne organizacije "Srbi za Srbe". Pripadnici kosovske policije su, zadržavajući… »

Vesti dana »