Povezane vesti

Đoković je najbolji na svetu

Đoković je najbolji na svetu

Politika 11.09.2018
Federer ima rekordnih 20 grend slemova samo zato što na početku kerijere nije imao ko da mu parira. – Od 2011. skor je sledeći: Đoković 13, Nadal osam, Federer četiri. Ako je ovo zlatna era tenisa – kao što stručnjaci listom kažu – onda je… »
Del Potro: Frustriran zbog Velike četvorke? Ne, ponosan sam

Del Potro: Frustriran zbog Velike četvorke? Ne, ponosan sam

N1 Info 11.09.2018
Argentinski teniser Huan Martin del Potro ponosan je što ima priliku da igra u vreme "Velike četvorke" i uopšte mu nije krivo što su mu Novak Đoković, Rafael Nadal, Rodžer Federer i Endi Mari prepustili samo jednu Gren slet titulu. Delpo je u… »
Delpo: Novak je zdrav, ima odličan tim i može da obara rekorde

Delpo: Novak je zdrav, ima odličan tim i može da obara rekorde

Vesti online 11.09.2018
Argentinski teniser Huan Martin del Potro rekao je da je ponosan što igra u doba velikana svetskog tenisa poput Đokovića, Federera, Nadala i Marija. Delpo je u nedelju izgubio finale US opena koji je osvojio 2009. godine i od tada do sada mu je ta… »
Skromni Del Potro: "Igram u Novakovoj eri i to mi je dovoljno!"

Skromni Del Potro: "Igram u Novakovoj eri i to mi je dovoljno!"

Sportske.net 11.09.2018
Neverovatan kompliment argentinskog asa. Srpski teniser Novak Đoković osvojio je nedavno svoj 14. gren slem turnir pošto je u finalu US Opena savladao Huana Martina Del Potra. Upravo je Argentinac izneo niz komplimenata svom rivalu na terenu, ali i… »
Neka se spremi Rafael Nadal

Neka se spremi Rafael Nadal

Danas 11.09.2018
Osvajanjem trećeg US opena Novak Đoković sustigao Pita Samprasa sa 14 grend slem titula Noć za pamćenje u Njujorku. Čak je i kiša poradila na tome da vlažnost vazduha bude podnošljivija za finaliste US opena; u tri seta – 6:3, 7:6 (7:4), 6:3… »
Marjan Vajda: Đoković je ponovo onaj stari

Marjan Vajda: Đoković je ponovo onaj stari

Hot sport 11.09.2018
Marjan Vajda, trener Novaka Đokovića, rekao je da srpski teniser ponovo igra svoj najbolji tenis, i da po broju osvojenih grend slem trofeja sustiže Rodžera Federera i Rafaela Nadala. Đoković je rano jutros osvojio 14. grend slem titulu, nakon što… »

Vesti dana »