Povezane vesti

Vrele scene mine i jovice u krevetu: S njim je prevarila dečka, pokajala se pa navalila bez kočnica! Par nije obuzdavao…

Vrele scene mine i jovice u krevetu: S njim je prevarila dečka, pokajala se pa navalila bez kočnica! Par nije obuzdavao…

Kurir 11.09.2018
Mina Vrbaški je, nakon pokajanja, ipak nastavila sa Jovicom Putniković, a kada su otišli u krevet nisu mogli da suzbiju strasti. Naime, Mina i Jovica su nakon razgovora otišli u spavaću sobu, a vrela akcija je trajala neko vreme. Oni su se rvlai i… »
Gorko se pokajala što je njega prevarila! Plače i moli, samo da mu čuje glas: Oglasio se Minin bivši, u tri reči je…

Gorko se pokajala što je njega prevarila! Plače i moli, samo da mu čuje glas: Oglasio se Minin bivši, u tri reči je…

Kurir 11.09.2018
Iako je pred sam ulazak u "Zadrugu 2" Mina Vrbaški svaki sekund vremena provodila sa Igorom Terzićem, na samom početku rijalitija zbližila se s Jovicom Putnikovićem pa prevarila dečka naočigled svih. Osamivši se s Aleksandrom jednom prilikom… »
Panika u Zadruzi! Kupatilo puno krvi! Luna hladna kao špricer, stajala pored i ogledala se (video)

Panika u Zadruzi! Kupatilo puno krvi! Luna hladna kao špricer, stajala pored i ogledala se (video)

Kurir 11.09.2018
U prvoj sezoni rijalitija kamere su motrile i na toalete ukućana, kako bi se u svakom trenutku znalo ko je gde, te šta radi. Izgleda da će se to dogoditi i u "Zadruzi 2", jer je već tokom šestog dana rijalitija pronađena misteriozna krv u toaletu… »
Mirko bez silikona u usnama i sa kosom: Učesnik "Zadruge 2" nekad izgledao potpuno drugačije

Mirko bez silikona u usnama i sa kosom: Učesnik "Zadruge 2" nekad izgledao potpuno drugačije

Blic 11.09.2018
Mirko Gavrić je već danima tema brojnih polemika u "Zadruzi 2", a nakon što je progovorio o korekciji usana, mnog su pričali o njegovoj seksualnosti. Međutim, malo ko se seća kako je Gavrić izgledao na samom početku karijere. "Zadruga 2" je… »
Vrela akcija u krevetu: Mina i Jovica nisu mogli da obuzdaju strasti, kočnice im skroz popustile

Vrela akcija u krevetu: Mina i Jovica nisu mogli da obuzdaju strasti, kočnice im skroz popustile

Blic 11.09.2018
Mina Vrbaški je, nakon pokajanja, ipak nastavila sa Jovicom Putniković, a kada su otišli u krevet nisu mogli da suzbiju strasti. "Zadruga 2" je počela, a sve najnovije vesti o učesnicima kao i novoizgrađenom gradu čitajte na novoj kategoriji na… »
Krv u "zadruzi": Svi u panici, okupili se oko lokve, a samo je ona ćutala

Krv u "zadruzi": Svi u panici, okupili se oko lokve, a samo je ona ćutala

Blic 11.09.2018
Zadrugari su se našli u panici kada su ugledali krv u kupatilu, i dok su svi u šoku posmatrali šta se dešabva Luna Đogani se očigledno nije potresla pa se ogledala u neposrednoj blizini. "Zadruga 2" je počela, a sve najnovije vesti o učesnicima… »
Zadruga 2: Nisu mogli da obuzdaju strasti! Mina ipak nastavlja sa Jovicom! (VIDEO)

Zadruga 2: Nisu mogli da obuzdaju strasti! Mina ipak nastavlja sa Jovicom! (VIDEO)

Svet plus 11.09.2018
Mina Vrbaški u rijalitiju "Zadruga 2" danas ipak nastavlja svoj odnos sa Jovicom Putnikovićem, sa kojim je prevarila svog dečka iz spoljnjeg sveta Igora Terzića. Nisu mogli da obuzdaju strasti! Iako se Mina Vrbaški u jednom trenutku vidno pokajala… »
Grize je savest Mina se pokajala zbog seksa sa Jovicom: Igore, volim te, krivo mi je što sam imala bilo šta sa njim (video)

Grize je savest Mina se pokajala zbog seksa sa Jovicom: Igore, volim te, krivo mi je što sam imala bilo šta sa njim (video)

Večernje novosti 11.09.2018
Ja ne mogu ovde da budem sama, baš mi ne prija samoća ovde, osećam se zapostavljeno, ali ipak ne vidim mene i njega zajedno - rekla je Vrbaški. MLADA Mina Vrbaški je odmah po ulasku u Zadrugu 2 ostvarila malo prisniji odnos sa Jovicom Putnikovićem… »
Već se pokajala: Mina prevarila dečka, a njeno opravdanje mnoge razbesnelo

Već se pokajala: Mina prevarila dečka, a njeno opravdanje mnoge razbesnelo

Blic 11.09.2018
Mina Vrbaški je odmah po ulasku u ''Zadrugu 2'' prevarila dečka koga je napolju ostavila. Ona je razmenjivala nežnosti sa Jovicom Putnikovićem, ali danas se ipak kajala zbog prevare, pa gotovo zaplakala dok je pričala o dečku. "Zadruga 2" je… »
Miljana ispričala pravi razlog zbog kog ne doji sina: Nema više mleka i kaže da je to i bolje (video)

Miljana ispričala pravi razlog zbog kog ne doji sina: Nema više mleka i kaže da je to i bolje (video)

Blic 11.09.2018
Miljana Kulić se opustila sa zadrugarima pa im ispričala sve o svom sinu Željku, koji vreme uglavnom provodi sa dadiljom koja je specijalno dovedena zbog njega. Ona je tada ispričala i zašto ga više ne doji. "Zadruga 2" je počela, a sve najnovije… »
Posvađali se oko para: Stanija i Mc Daniro napravili skandal, a evo šta se krije iza cele priče

Posvađali se oko para: Stanija i Mc Daniro napravili skandal, a evo šta se krije iza cele priče

Blic 11.09.2018
Stanija Dobrojević i MC Damiro su imali žestoku svađu nakon što je reper tvrdio da ga je ona prevarika i nije odradila zajedničke nastupe, pa je on ostao bez novca. Sada se oglasila Stanijina PR služba pa iznela njihovu stranu priče. "Zadruga 2" je… »
Miljana otkrila pravi razlog zašto više ne doji Željka: Rijaliti majka sada nema više mleka, a priznaje da je to bolje…

Miljana otkrila pravi razlog zašto više ne doji Željka: Rijaliti majka sada nema više mleka, a priznaje da je to bolje…

Kurir 11.09.2018
Miljana Kulić pričala je o bebi Željku, koji se zajedno sa dadiljom nalazi u posebnoj kući u "Zadruzi". Prva rijaliti majka ispričala je da trenutno ne doji Željka, a za to ima dobre razloge. "Niko ne može da mi zabrani da mu pevam, počeo je da… »

Vesti dana »