Povezane vesti
Vesić: Bespravni objekti ne mogu na javnu infrastrukturu
N1 Info 12.09.2018
Zamenik gradonačelnika Beograda Goran Vesić održao je sastanak sa predstavnicima Elektroprivrede Srbije i gradskih komunalnih preduzeća u vezi sa bespravnom gradnjom i najavio da će Grad ubuduće koordinisati rad javnih preduzeća kako više nijedan… »
Odgovornost za one koji nelegalne objekte priključe na javnu infrastrukturu
Studio B 12.09.2018
Zamenik gradonačelnika Goran Vesić održao je sastanak sa predstavnicima Elektroprivrede Srbije i gradskih komunalnih preduzeća u vezi sa bespravnom gradnjom. Na sastanku je konstatovano da će Grad Beograd ubuduće koordinisati rad javnih preduzeća kako… »
Vesić: Odgovaraće oni koji nelegalne objekte priključe na javnu infrastrukturu
Danas 12.09.2018
Grad Beograd ubuduće će koordinisati rad javnih preduzeća kako više nijedan „bespravni objekat ne bi bio priključen na javnu infrastrukturu”, rečeno je danas na sastanku zamenika gradonačelnika Gorana Vesića sa sa predstavnicima Elektroprivrede Srbije i… »
Vesti dana »
Putin: Zapad preko Jugoslavije menjao svetski poredak, Kijev će izgubiti teritorije; Zelenski najavio "dubinske udare"
RTS pre 9 minutajoš 28 povezanih
Tužan kraj potrage na Elbrusu: Pronađena tela još troje alpinista iz BiH
Mondo pre 19 minutajoš 48 povezanih
Netanjahu: Dolazim u Njujork, odgovoriću na optužbe protiv Izraela u Generalnoj skupštini UN
Euronews pre 1 satjoš 32 povezane
JUTA saopštila na kojim graničnim prelazima će sutra biti obustavljen rad
Danas pre 3 satajoš 22 povezane




