Povezane vesti
Da li je politika umešala prste: Teri se zahvalio Rusima, neće u Moskvu! (foto)
Hot sport 12.09.2018
Kao septembarska ‘bomba’ odjeknula je vest da će Džon Teri pojačati Spartak iz Moskve i to sa platom od tri miliona evra. Ipak, danas je iskusni štoper odjavio Ruse i kulturno im se zahvalio na izdašnoj ponudi koju su mu poslali. Nekadašnji… »
Teri ODBIO Spartak!
Sportske.net 12.09.2018
Džon Teri neće postati novi fudbaler Spartaka iz Moskve. Svi mediji sveta koji prate fudbal su preneli da je Džon Teri potpisao za Spartak iz Moskve i da će tamo imati 3 miliona evra po sezoni. Takva je bila ponuda, govorilo se da je sve to… »
Teri ipak odbio Spartak zbog porodice
Mozzart sport 12.09.2018
Bivši reprezentativac Engleske odustao od Moskve jer nije vreme za selidbu. Bivši reprezentativac Engleske Džon Teri ipak neće nastaviti karijeru u redovima moskovskog Spartaka. On je odbio ponudu trofejnog kluba iz privatnih razloga. Nekadašnji… »
Vesti dana »

Tako blizu, a tako daleko: Angelina Topić četvrta, Gardaševićeva razočarala
Večernje novosti pre 1 satjoš 16 povezanih

U ruskom napadu na Kijev dvoje ubijenih, nekoliko povrijeđenih
Al Jazeera pre 44 minutajoš 10 povezanih

Nesreća kod Pančevačkog mosta: Hitna pomoć pronašla mladića sa opekotinama
Kurir pre 1 satjoš 10 povezanih