Povezane vesti
Srpske veze crnogorske mafije
Slobodna Evropa 13.09.2018
Jovan Vukotić, navodni vođa crnogorskog kriminalnog Škaljarskog klana, tereti se za krivično delo falsifikovanje isprave, rečeno je Radiju Slobodna Evropa (RSE) u beogradskom Drugom opštinskom sudu. Kako je precizirano u izjavi za RSE, određen mu… »
Jovanu Vukotiću određen pritvor zbog falsifikovanja isprave
Danas 13.09.2018
Jovan Vukotić, koji je u javnosti označen kao vođa crnogorskog kriminalnog Škaljarskog klana, tereti za krivično delo falsifikovanje isprave, rečeno je za Radio Slobodna Evropa (RSE) u beogradskom Drugom opštinskom sudu. Kako je precizirano u… »
Ko je Jovica Vukotić: Uhapšeni vođa "škaljaraca" povezan sa Lukom Bojovićem, drogom i ubistvima, a samo dva puta je…
Blic 13.09.2018
Vođa "škaljarskog klana" Jovica Vukotić, koji je prekjuče ujutru uhapšen u Turskoj sa lažnim dokumentima i trenutno je u rukama srpske policije, dovodi se u blisku vezu sa grupom Luke Bojovića, kao i sa najtežim krivičnim delima u Srbiji i Crnoj… »
Vesti dana »

Krivična prijava protiv Rektora u Kragujevcu – „Studenti koji žele da uče izjavili“ izjavili i saučešće porodici Crnčević
Serbian News Media pre 41 minutajoš 32 povezane

Advokat Lakić: Tužilaštvo mora da utvrdi ko je naredio upotrebu zvučnog topa
Novi magazin pre 11 satijoš 12 povezanih

Preminuo mladić povređen u padu nadstrešnice u Novom Sadu
Bloomberg Adria pre 3 satajoš 38 povezanih

Željko i dalje veruje u svoj tim: ''Možda je bolniji onaj poraz od pola koša...''
Sportske.net pre 17 minutajoš 60 povezanih