Povezane vesti
Vučićevo trgovanje sa Briselom
Slobodna Evropa 14.09.2018
Evropski komesar za proširenje Johanes Han izjavio je da bi cilj Evropske unije trebalo da bude da Kosovo i Srbija postignu dogovor do sredine 2019. godine. U intervjuu makedonskoj agenciji MIA, Han je naveo da "treba omogućiti da dve strane uđu u… »
Han: Korekcija granica može da bude deo krajnje slagalice
N1 Info 14.09.2018
Komesar EU za proširenje Johanes Han izjavio je da bi u pregovorima Kosova i Srbije korekcija granica mogla da bude deo krajnje slagalice. "Kada kažem da uđemo u pregovore sa otvorenim pristupom, takav dogovor sadrži mnogo, mnogo elemenata. A to može da… »
Han: Naš cilj treba da bude da Kosovo i Srbija imaju dogovor do sredine 2019.
Večernje novosti 14.09.2018
Evropski komesar za proširenje Johanes Han izjavio je da bi cilj Evropske unije trebalo da bude da Kosovo i Srbija postignu dogovor do sredine iduće godine. Evropski komesar za proširenje Johanes Han izjavio je da bi cilj Evropske unije trebalo da bude… »
Han: Korekcija granica kao mogući "završni deo slagalice"
RTS 14.09.2018
Komesar EU za evropsku susedsku politiku i pregovore o proširenju Johanes Han izjavio je da, u okviru dijaloga Beograda i Prištine, "teritorijalna razmena" ili "korekcija granica" nije isključena kao "završni deo slagalice". U intervjuu dopisniku… »
Vesti dana »
Dačić: SPS samostalno izlazi na parlamentarne i predsedničke izbore
Beta pre 10 minutajoš 27 povezanih
"Umesto 6.000 - maksimalno 1.700 dinara": Đerlek kaže da će pacijenti uštedeti na nekim lekovima
N1 Info pre 1 satjoš 25 povezanih
Upozorenje za područje Srbije na jak toplotni talas nakon kratkog osveženja u utorak
RTV pre 1 satjoš 22 povezane
ANEM alarm: Identifikovati i kazniti osobu koja preti Biljani Stepanović
Vranje news pre 1 satjoš 14 povezanih





