Povezane vesti
Politička prepucavanja zbog Promenade
NoviSad.com 14.09.2018
Novi Sad – Izgradnja „Promenade“, odnosno navodno neadekvatno urađena hidroizolacija, uzburkala je novosadske političare i to dva meseca pred očekivano otvaranje. Prvo se oglasio predsednik LSV Nenad Čanak koji je saopštio da investitor i nadležne… »
Burno zbog Promenade: Poziva se na ostavke, samoorganizovanje, zabranu početka rada
Radio 021 14.09.2018
Problemi na gradnji budućeg velikog tržnog centra "Promenada" kod Spensa, zbog navodno neadekvatno urađene hidroizolacije, uzburkali su i novosadsku političku scenu. Nakon što je predsednik LSV Nenad Čanak saopštio da investitor i nadležne gradske službe… »
LSV: Nesavesni investitor izgradnjom "Promenade" ugrozio vodu, kanalizaciju i zgrade
Moj Novi Sad 14.09.2018
Liga socijaldemokrata Vojvodine pozvala je nadležne gradske službe u Novom Sadu, kao i investitore u objekat budućeg tržnog centra “Promenada”, da pod hitno reše problem sa podzemnim vodama, kako ne bi došlo do "nesagledivih posledica po komunalnu… »
Vesti dana »
MOL Grupa ostvarila dobit i potvrdila nameru kupovine NIS uz planove za dalji rast i investicije u regionu
Naslovi.ai pre 17 minutajoš 24 povezane
"Nisam se ja odrekao Srbije..." Zašto je Slobodan Soro igrao za Brazil? Postao višak u našoj reprezentaciji, branio protiv "delfina", pa se pokajao!
Kurir pre 42 minutajoš 58 povezanih
Promenljivo i toplo vreme u Srbiji uz lokalne pljuskove i grmljavinu
Naslovi.ai pre 1 satjoš 26 povezanih





