Повезане вести
Чадеж: Компаније из Албаније и Србије се све чешће удружују
Данас 14.09.2018
Компаније из Србије и Албаније све чешће се удружују и готово сваког месеца отварају заједничка предузећа како би инвестирали у обе државе, рекао је за Н1 председник Привредне коморе Србије Марко Чадеж. Чадеж је, након састанка у… »
Чадеж: Раст инвестиција из Албаније у Србију, али и обратно
Н1 Инфо 14.09.2018
Компаније из Србије и Албаније све чешће се удружују и готово сваког месеца отварају заједничка предузећа како би инвестирали у обе државе, рекао је председник Привредне коморе Србије Марко Чадеж. Извор: Тањуг Чадеж је, након… »
Бизнис ујединио Србе и албанце, компаније се све више удружују: Сваког месеца појави се нека заједничка фирма
Курир 14.09.2018
Компаније из Србије и Албаније све чешће се удружују и готово сваког месеца отварају заједничка предузећа како би инвестирали у обе државе. "За разлику од класичних страних директних инвестиција из Западне Европе, ради се о… »
Вести дана »
Нови детаљи пуцњаве на Универзитету Браун: Рафали одјекнули током припреме за испит, више од 150 студената забарикадирано у сали
Нова пре 14 минутајош 25 повезаних
Временска прогноза за недељу, 14. децембар: Облачно, магловито и хладно са слабом кишом и ветром
Нови магазин пре 14 минутајош 18 повезаних
Украјина напала рафинерије у Русији и на Криму; масовни удар КАБ-овима и дроновима на Одеску област
РТС пре 40 минутајош 13 повезаних
Данас се навршава 30 година од потписивања Дејтонског мировног споразума
РТВ пре 2 сатајош 10 повезаних
Почиње жестока контрола саобраћаја: Велика европска акција лова на пијане и дрогиране возаче
Дневник пре 1 сатјош 9 повезаних



