Otac Davida Dragičevića: Mnoge nelogičnosti u istrazi

Otac Davida Dragičevića: Mnoge nelogičnosti u istrazi

RTV petak, 14. septembar 2018.
RTV: Otac Davida Dragičevića: Mnoge nelogičnosti u istrazi
BANJALUKA - Davor Dragičević, otac Davida Dragičevića koji je krajem marta pronađen mrtav u Banjaluci, danas je na konferenciji za štampu prikazao video materijal sa izjavama onih koji su uključeni u istragu tog slučaja.
"Ovaj snimak prikazuje brojne nelogičnosti u istrazi o smrti Davida Dragičevića. Sve što su do sada uradili i rekli nije tačno. Ja znam šta je moje dete pilo i jelo i oblačilo, a toksikološki nalaz je sve dokazao", rekao je Davor... »

Dragičević: Ja sam stvarao ovu državu, a ona je ubila Davida

N1 Info petak, 14. septembar 2018.
Davor Dragičević i predstavnici grupe "Pravda za Davida" emitovali su danas na konferenciji za novinare video snimak izjava predstavnika MUP Republike Srpske, Okružnog tužilaštva Banjaluka i obducenta Željka Karana za koje navode da pokazuju brojne nelogičnosti tokom istrage smrti 21-godišnjeg Davida Dragičevića.
"Ovaj snimak prikazuje brojne nelogičnosti u istrazi o smrti Davida Dragičevića. Sve što su do sada uradili i rekli nije tačno. Ja znam šta je moje dete pilo, jelo i oblačilo, a toksikološki nalaz je sve dokazao", rekao je Davor... »

Davor Dragičević: Čitav MUP RS zna ko je ubio Davida

Slobodna Evropa petak, 14. septembar 2018.
Otac smrtno stradalog Davida Dragičevića, Davor Dragičević, u petak se obratio javnosti i prikazao video materijal u kojem su snimci koji, kako je naveo, dokazuju da su javnosti mjesecima predstavljani lažni dokazi kako bi se sakrilo, kako ističu 'organizovano' ubistvo Davida. Na press konferenciji... »

"Ceo MUP zna ko mi je ubio sina i šta su mu radili danima"

B92 petak, 14. septembar 2018.
B92: "Ceo MUP zna ko mi je ubio sina i šta su mu radili danima"
Banjaluka -- Davor Dragičević, otac stradalog Davida, rekao je da ceo MUP Republike Srpske zna ko je ubio Davida i šta su mu radili tokom šest dana pre nego su ga ubili.
On je ponovio da je njegov sin silovan, maltretiran i bačen u kanalizaciju s jasnom porukom nalogodavca šta se svima može desiti ako ste protiv njih, preneo je portal Klix.ba. On je na konferenciji za štampu prikazao... »

Davor Dragičević: Stvarao sam RS, a ona mi je ubila dete

Novi magazin petak, 14. septembar 2018.
Davor Dragičević i predstavnici grupe "Pravda za Davida" emitovali su danas na konferenciji za novinare video snimak izjava predstavnika MUP Republike Srpske, Okružnog tužilaštva Banjaluka i obducenta Željka Karana za koje navode da pokazuju brojne nelogičnosti tokom istrage smrti 21-godišnjeg Davida Dragičevića.
"Ovaj snimak prikazuje brojne nelogičnosti u istrazi o smrti Davida Dragičevića. Sve što su do sada uradili i rekli nije tačno. Ja znam šta je moje dete pilo, jelo i oblačilo, a toksikološki nalaz je sve dokazao", rekao je Davor... »
©2018 Netmark d.o.o.