Povezane vesti
Vulin: Vremena se menjaju ali ostaje čežnja srpskog naroda za slobodom
Večernje novosti 14.09.2018
Ministar odbrane Aleksandar Vulin podsetio je da od trešnjevog, Karađorđevog topa do "Nore", naša vojska prešla dug i težak put. NIŠ - Svečanim defileom jedinica, taktičko-tehničkim zborom naoružanja i vojne opreme i kulturno-umetničkim programom, u… »
Vulin: Vremena se menjaju ali ostaje čežnja srpskog naroda za slobodom
Novi magazin 14.09.2018
Svečanim defileom jedinica, taktičko-tehničkim zborom naoružanja i vojne opreme i kulturno-umetničkim programom, u kasarni "Mija Stanimirović" u Nišu danas je obležen Dаn rodа аrtiljerije, Dаn mešovite аrtiljerijske brigаde i Dan vojne policije i… »
Vulin: Vojska za slobodnu Srbiju
RTS 14.09.2018
Bez snažne, organizovane i zadovoljne vojske, nema slobodne i uspešne Srbije, poručio je u Nišu ministar odbrane Aleksandar Vulin. Vulin je sa komandatom Kopnene Vojske Srbije general-potpukovnikom Milosavom Simovićem u niškoj kasarni "Mija Stanimirović"… »
Vesti dana »

Vučević: Ljudi se okupili u 50 gradova Srbije i poslali poruku da je dosta blokada
Telegraf pre 2 satajoš 37 povezanih

Izrael intenzivira ofanzivu u Gazi i odobrava izgradnju naselja na Zapadnoj obali
Naslovi.ai pre 2 satajoš 27 povezanih

Ruski budžetski deficit raste: Moskovska fiskalna politika pod ekonomskim pritiskom
Blic pre 3 satajoš 49 povezanih