Povezane vesti
Skuplje putarine za vozila sa stranim tablicama
Danas 15.09.2018
U Srbiji se od danas primenjuju veće cene putarine na auto-putevima za vozila sa stranim tablicama i neće uticati na cenu putarine koju plaćaju domaći vozači. Nove cene za vozila sa stranim tablicama se uvode zbog usklađivanja deviznog cenovnika putarine… »
Od danas skuplja putarina za vozila sa stranim tablicama
Nova ekonomija 15.09.2018
U Srbiji će se od danas primenjivati veće cene putarine na autoputevima za vozila sa stranim tablicama, najavili su Putevi Srbije. Nove cene za vozila sa stranim tablicama se uvode zbog usklađivanja deviznog cenovnika putarine sa važećim kursom evra… »
Veća putarina za vozila sa stranim tablicama
Radio 021 15.09.2018
U Srbiji od danas važe veće cene putarine na autoputevima za vozila sa stranim tablicama. Nove cene za vozila sa stranim tablicama se uvode zbog usklađivanja deviznog cenovnika putarine sa kursom evra, navedeno je u saopštenju "Puteva Srbije". Na primer… »
Vesti dana »

Advokat osumnjičenog za napad na Kobre: Posredi je pokušaj zastrašivanja građana
Moj Novi Sad pre 24 minutajoš 28 povezanih

Novi protesti širom Srbije: Hapšenja, optužbe i tenzije ispred policijskih stanica
Serbian News Media pre 33 minutajoš 59 povezanih

Kusturica: Ovo će se pamtiti ceo život; Bjelica: Saigrači su me činili boljim
Sportski žurnal pre 23 minutajoš 31 povezana

“Bild”: Tramp prvo nasamo sa Zelenskim, a tek onda s liderima EU
Vesti online pre 39 minutajoš 198 povezanih