Povezane vesti

Partizan jedan gol, Proleter neiskorišćeni penal i dve prečke

Partizan jedan gol, Proleter neiskorišćeni penal i dve prečke

Vesti online 15.09.2018
U osmom kolu Superlige "crno-beli" na jedvite jade savladali novog prvoligaša golom napadača Gomesa u 13. minutu. Proleter - Partizan 0:1 (0:1) 0:1 Gomes u 13. Proleter: Vesić, Tanasin, Andrejević, Lambulić, Ćuković, Plavšić, Bukorac, Čović… »
Milojević: Normalno do utorka, a onda spektakl!

Milojević: Normalno do utorka, a onda spektakl!

Mondo 15.09.2018
Trener Crvene zvezde svestan da njegove fudbalere čeka fantastična atmosfera za meč sa Napolijem. Lepu uvertiru napravili su fudbaleri Crvene zvezde za duel sa Napolijem (utorak, 21.00, prenos na TV Arena Sport). Radnik iz Surdulice savladan je 6:0 u… »
Partizan neubedljiv na „Karađorđu”

Partizan neubedljiv na „Karađorđu”

Politika 15.09.2018
Fudbaleri „crno-belih” pogotkom Gomeša teškom mukom do tri boda protiv boljeg Proletera.– Domaćin nije iskoristio penal, a dva puta pogodio prečku. Fudbaleri Partizana osvojili su tri boda protiv Proletera, ali igra koju su prikazali na stadionu… »
Iz ugla kamere: Proleter - Partizan (video)

Iz ugla kamere: Proleter - Partizan (video)

Mondo 15.09.2018
Pogledajte najzanimljivije detalji s utakmice Proleter - Partizan... Foto: FK Partizan/Miroslav Todorović Partizan je golom Rikarda Gomeša u 13. minutu pobedio Proleter u Novom Sadu 1:0. Međutim, ekipa iz Slane bare se prilično ispromašivala, a imala… »
Radojičić: Veoma sam zadovoljan, a ostali smo praznih šaka

Radojičić: Veoma sam zadovoljan, a ostali smo praznih šaka

Sportski žurnal 15.09.2018
Ekipa Proletera ima za čim da žali posle meča, jer su fudbaleri tog tima u drugom poluvremenu promašili penal i pogodili dve prečke. – Ponosan sam na ove momke. Jako sam zadovoljan, ali opet su ostali praznih šaka. Jednostavno ne znam šta se… »
Minimalna pobeda Partizana protiv Proletera

Minimalna pobeda Partizana protiv Proletera

Novi magazin 15.09.2018
Fudbaleri Partizana pobedili su danas u Novom Sadu ekipu Proletera sa 1:0, u utakmici osmom kolu Super lige Srbije. Jedini gol na utakmici postigao je Rikardo Gomeš u 13. minutu. Crno-beli su treći na tabeli sa 16 osvojenih bodova, dok je Proleter osmi… »
Mirković: Ispašće da su mi sve izjave iste, ali tri boda su jedino pozitno (video)

Mirković: Ispašće da su mi sve izjave iste, ali tri boda su jedino pozitno (video)

Sportski žurnal 15.09.2018
Trener Partizana Zoran Mirković rekao je da je njegova ekipa igrala loše protiv Proletera i da je jedino dobro iz utakmice to što su crno-beli uspeli da osvoje tri boda. – Ispašće da su mi sve izjave posle mečeva identične... Tri boda su upisana… »
Mirković: Loše, nepovezano, bežali smo od igre

Mirković: Loše, nepovezano, bežali smo od igre

Mozzart sport 15.09.2018
Trener Proletera smatra da je njegov tim zaslužio barem bod. Trener Partizana Zoran Mirković posle pobede nad novosadskim Proleterom od 1:0 rekao je da jedino može da bude zadovoljan rezultatom, a da je sve ostalo bilo loše pogotovo u drugom… »
Upaljen alarm pred derbi: Mirković kritikovao igrače posle očajne igre protiv Proletera (video)

Upaljen alarm pred derbi: Mirković kritikovao igrače posle očajne igre protiv Proletera (video)

Hot sport 15.09.2018
Trener Partizana bio je vidno nezadovoljan prikazanom partijom u Novom Sadu, ali i istakao da su tri boda vrlo važna. Partizan jeste savladao Proleter i to će jedino da se pamti, ali način na koji su crno-beli igrali i na kraju se tresli za bodove i te… »
Stojković, Rikardo i prečke spasili grogirani Partizan bruke u Novom Sadu (video)

Stojković, Rikardo i prečke spasili grogirani Partizan bruke u Novom Sadu (video)

Mozzart sport 15.09.2018
Crno-beli slavili sa 1:0 protiv Proletera, golman Beograđana odbranio penal. Partizan je “preživeo” gostovanje novosadskom Proleteru na stadionu Karađorđe i odneo tri boda! Kažemo preživeo, jer iako je slavio sa 1:0 u osmom kolu Superlige, može… »
Rikardo za pobedu, Stojković i prečka spasili Partizan

Rikardo za pobedu, Stojković i prečka spasili Partizan

N1 Info 15.09.2018
Fudbaleri Partizana pobedili su u 8. kolu Superlige Srbije Proleter iz Novog Sada na gostovanju rezultatom 1:0. Na stadionu "Karađorđe" u Novom Sadu tokom prvog poluvremena nije viđeno mnogo uzbuđenja, a jedino vredno pažnje bio je pogodak Rikarda… »
Ispiti do zvezde: Fudbaleri Partizana gostuju Proleteru u Novom Sadu

Ispiti do zvezde: Fudbaleri Partizana gostuju Proleteru u Novom Sadu

Večernje novosti 15.09.2018
Pre derbija imamo dva važna meča u Superligi - istakao je Šćekić pred današnje gostovanje (16:00). PARTIZAN je pauzu u Superligi Srbije proveo - desetkovan. Trener Zoran Mirković je u najavi današnjeg duela sa Proleterom u Novom Sadu, ali i… »
SAD sve karte na domaću scenu: Partizan gostuje u Novom Sadu (sastavi, 16 - Arena sport 1)

SAD sve karte na domaću scenu: Partizan gostuje u Novom Sadu (sastavi, 16 - Arena sport 1)

Sportski žurnal 15.09.2018
Partizan počinje jesen samo domaćih izazova, trener Zoran Mirković svestan obaveza. Proleter sa mnogo poštovanja, ali i optimizmom dočekuje Partizan. Novosađani su pre dvonedeljne pauze osvojili bod protiv Radnika u Surdulici, a današnja utakmica… »
Superliga: Bondarenko "matirao" Vojvodinu, Radnički se učvrstio na drugom mestu na tabeli

Superliga: Bondarenko "matirao" Vojvodinu, Radnički se učvrstio na drugom mestu na tabeli

Večernje novosti 14.09.2018
Nišlije trenutno imaju samo bod manje od Crvene zvezde. Fudbaleri Radničkog pobedili su Vojvodinu 1:0 (0:0) u Nišu u uvodnoj utakmici 8. kola Superlige Srbije. Meč na Čairu odlučio je ukrajinski štoper Taras Bondarenko golom u 85. minutu. Radnički… »

Vesti dana »