Povezane vesti

Britanski novinar: Nisu samo PSŽ i Napoli pretnja Liverpulu...

Britanski novinar: Nisu samo PSŽ i Napoli pretnja Liverpulu...

Vesti online 16.09.2018
Kris Vilijams, britanski novinar, upozorio je navijače Liverpula da obrate malo više pažnje na Crvenu zvezdu, a ne samo na PSŽ i Napoli. Šampion Srbije očigledno je u dosta lošijem položaju od pomenute dve ekipe, pošto se radi o vrhunskim… »
Boaći je onaj pravi: Napolitanci, osetićete moć Marakane u areni sa gladijatorima

Boaći je onaj pravi: Napolitanci, osetićete moć Marakane u areni sa gladijatorima

Mozzart sport 16.09.2018
„Volim ljude koji su spremni da umru za tim i da budu ratnici na terenu. To je ono u šta verujem i što očekujem u utorak protiv Napolija“. Ričmond Boaći se vratio! Ne samo fizički, već i fudbalski. Miljenik Zvezdinih navijača je u prvom meču… »
Stojiljkoviću jasno, Napoli nije Radnik

Stojiljkoviću jasno, Napoli nije Radnik

Sportske.net 16.09.2018
Napadač Crvene zvezde svestan da "šestica" u duelu sa Radnikom ne znači ništa kada se govori o predstojećem susretu sa Napolijem. Fudbaleri Crvene zvezde upisali su u subotu sedmu prvenstvenu pobedu, a šest postignutih golova u duelu sa Radnikom… »
"Strelci protiv Radnika - po jedan gol i Napoliju"

"Strelci protiv Radnika - po jedan gol i Napoliju"

N1 Info 16.09.2018
Fudbaler Crvene zvezde Nikola Stojiljković rekao je posle pobede nad Radnikom iz Surdulice (6:0) u osmom kolu Superlige Srbije da je to veoma važan trijumf za crveno-bele. Tim Vladana Milojevića ubedljivo je nadigrao goste iz Surdulice, a tačku na… »
Boaći: Sa navijačima do ostvarenja snova

Boaći: Sa navijačima do ostvarenja snova

N1 Info 16.09.2018
Napadač Crvene zvezde Ričmond Boaći je nakon povratka u crveno-beli tim postigao dva gola u meču osmog kola Suoperlige Srbije. Zvezda je nadigrala Radnik iz Surdulice sa 6:0, pred prvi duel grupne faze Lige šampiona. "Uvek sam se borio za više… »
Ovo je dokaz da je Zvezda u "grupi smrti"!

Ovo je dokaz da je Zvezda u "grupi smrti"!

Sportske.net 16.09.2018
"Crveno-beli" nisu imali sreće na žrebu, ovakvu grupu odavno nismo videli. Liga šampiona startuje 18. septembra, a svog predstavnika će nakon dugog niza godina imati i Srbija. Fudbaleri Crvene zvezde su uspeli da se kvalifikuju za grupnu fazu elitnog… »
Boaći ima poruku za Napolitance: "Mi smo gladijatori!"

Boaći ima poruku za Napolitance: "Mi smo gladijatori!"

Sportske.net 16.09.2018
Moćna poruka povratnika u redove Crvene zvezde. Evo šta Ričmond Boaći očekuje od duela sa Napolijem. Sjajnu uvertiru napravili su fudbaleri Crvene zvezde pred premijerni susret u Ligi šampiona. Tim Vladana Milojevića pregazio je Radnik iz Surdulice… »
Boaći nastavio gde je stao: "Mi smo gladijatori"

Boaći nastavio gde je stao: "Mi smo gladijatori"

Mondo 16.09.2018
"Nedostaju mi igrači iz prethodne sezone, voleo bih da su oni tu, uz aktuelne, ali bi nas bilo 45...", kazao je povratnik u redove šampiona Srbije. Kada je napustio Crvenu zvezdu u februaru pored njegovog imena u "knjigama" kluba pisalo je 39 golova na… »
Vujadin Savić za HotSport: U grotlu Marakane nema straha, može i Napoli da padne!

Vujadin Savić za HotSport: U grotlu Marakane nema straha, može i Napoli da padne!

Hot sport 16.09.2018
Radnik iz Surdulice je arhiviran pobedom 6:0, a sad su sve misli uperene ka Napoliju i prvom kolu grupne faze Lige šampiona. Dve nedelje pauze očigledno su prijale fudbalerima Crvene zvezde, a evo šta je posle ubedljivog trijumfa nad Surduličanima o… »
Zvezda moćna pred napoli: Protiv Radnika zablistala pojačanja, pobedu uveličao vatromet

Zvezda moćna pred napoli: Protiv Radnika zablistala pojačanja, pobedu uveličao vatromet

Večernje novosti 15.09.2018
Crveno-beli čak šest puta zatresli mrežu gostujućeg tima. Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su večeras na svom terenu ekipu Radnika iz Surdulice sa ubedljivih 6:0, u utakmici osmog kola Super lige Srbije. Golove za Zvezdu postigli su Ričmond Boaći u… »

Vesti dana »