Povezane vesti
Zaev pozvao građane da glasaju za promenu imena Makedonije
Radio 021 16.09.2018
Premijer Makedonije Zoran Zaev upozorio je na skupu u centru Skoplja da se ne sme propustiti istorijska šansa za evropsku budućnost Makedonije, koju nudi predstojeći referendum i pozvao je građane da izađu i zaokruže "za". "Sanjali smo 27 godina i danas… »
Hiljade osoba na ulicama skoplja: Zaev: Referendum je istorijski dan za evropsku Makedoniju
Blic 16.09.2018
Makedonski premijer Zoran Zaev pozvao je danas građane da 30. septembra izađu na referendum o promeni imena zemlje i poručio da je 30. septembar "dan za pisanje istorije, za evropsku Makedoniju". - Sanjali smo 27 godina i danas smo na korak od ostvarenja… »
Hiljade na ulicama Skoplja u znak podrške promeni imena
Dnevnik 16.09.2018
SKOPLjE: Hiljade ljudi izašlo je danas na ulice Skoplja u znak podrške opciji "za" sporazum sa Grčkom o promeni imena makedonske države. Makedonski građani izjasniće se 30. septembra da li podržavaju ili ne sporazum Atine i Skoplja o promeni imena… »
Vesti dana »
Na Mali Božić mesi se vasilica – simbolizuje dobar početak godine
N1 Info pre 36 minutajoš 43 povezane
Bojana Selaković: Aktuelnim vlastima u Beogradu nikada nije bio cilj članstvo Srbije u EU
Beta pre 2 satajoš 27 povezanih
Srećna Srpska nova godina na kuli u Abu Dabija, Vučić: UAE čestitala na najlepši način (VIDEO)
RTV pre 47 minutajoš 33 povezane
Protesti u Iranu: Najmanje 2.000 mrtvih, Tramp poručio demonstrantima da 'pomoć stiže'
BBC News pre 27 minutajoš 26 povezanih




