Povezane vesti
Mađarska i Austrija ne priznaju glasanje u Evropskom parlamentu
Politika 17.09.2018
Vlada Viktora Orbana smatra da izveštaj o njenom kršenju vladavine prava nije izglasan sa dve trećine glasova pošto nisu uzeti u obzir uzdržani. Mađarska će najverovatnije tužiti sudu institucije EU zbog toga što su mimo propisa proglasile usvojenim… »
Štrahe "spasava" Orbana?
Vesti online 17.09.2018
Austrijski vicekancelar Hajnc Kristijan Štrahe dao je u nalog za sprovođenje analize postupka koji je EU pokrenula protiv mađarskog premijera Viktora Orbana. Šefica austrijske diplomatije Karin Knajsel, po nalogu Štrahea, podnela je zahtev pravnoj službi… »
Protest Mađara protiv Orbana: Evropa je stala uz nas
Blic 16.09.2018
Oko hiljadu građana protestovalo je danas protiv premijera Mađarske Viktora Orbana, tražeći da vlada poštuje demokratska prava i druge vrednosti EU. Skup su organizovale levičarske opozicione partije, prenosi Rojters. Evropski poslanici su u sredu… »
Protest protiv Orbana u Mađarskoj
Danas 16.09.2018
Oko hiljadu građana protestovalo je protiv premijera Mađarske Viktora Orbana, tražeći da vlada poštuje demokratska prava i druge vrednosti EU. Austrija traži proveru glasanja protiv Mađarske u EP, prenosi RTS. Demonstranti na protestu nosili su zastave… »
Vesti dana »
Viši sud u Novom Sadu obustavio postupak protiv Vesića, Tanasković i drugih u slučaju nadstrešnica
Beta pre 36 minutajoš 47 povezanih
Predsednik Srbije: Velike sile nam nisu pružile podršku, moraćemo da radimo na otpriznavanju Kosova
Newsmax Balkans pre 2 satajoš 37 povezanih
(Video) Ovaj deo Srbije zavejao sneg! Evo gde će do sutra napadati i do pola metra!
Dnevnik pre 41 minutajoš 55 povezanih






