Povezane vesti
Gužve na granicama: Kamioni na prelazu Batrovci čekaju sedam, na prelazu Šid četiri časa
Večernje novosti 17.09.2018
Kamioni koji iz Srbije izlaze preko graničnog prelaza Batrovci sa Hrvatskom, čekaju oko sedam časova dok zadržavanje na teretnim terminalima prelaza Šid u smeru ka Hrvatskoj iznosi oko četiri časa. Kamioni koji iz Srbije izlaze preko graničnog prelaza… »
Umeren saobraćaj, višesatno čekanje za teretnjake
RTS 17.09.2018
U Srbiji je danas umeren intezitet saobraćaja, a lepo vreme donosi dobru prohodnost puteva i olakšava vožnju vozačima, saopštio je AMSS. Ipak na teretnim terminalima graničnih prelaza vozače očekuju višesatna čekanja. Na teretnim terminalima sa Hrvatskom… »
Srećan put! Lepo vreme pogodno za saobraćaj: Vozači, pažnja, ovo su ipak deonice koje zbog radova treba izbegavati
Kurir 17.09.2018
Kalendarski, poslednji dani leta donose stabilno vreme s prijatnim dnevnim temperaturama koje osim vozačima, kojima ovakvi uslovi pogoduju, a koje koriste i putari za redovno održavanje i popravaku puteva, saopštio je jutros Auto-moto savez Srbije. Na… »
Vesti dana »

Tramp upravo potvrdio Evo kad će se i gde sastati sa Putinom (foto/VIDEO)
Alo pre 58 minutajoš 2 povezane

Poginula 21 osoba, među njima i devojčica (10): Školski autobus prešao u suprotnu traku, pa sleteo u jarak: Užas u Keniji (foto)
Blic pre 3 satajoš 1 povezana

Vozači sa probnom dozvolom ne mogu da voze svaki automobil: Ovo je spisak dozvoljenih, a ko krši pravilo, kazne idu do 80.000 dinara
Blic pre 4 satijoš 1 povezana

Putin hoće ovo da bi prekinuo rat: Od Trampa traži samo jedno, predstavio ceo plan: "On mu zapravo poručuje..."
Blic pre 1 satjoš 1 povezana

Jedan mladić oslobođen, drugi zadržan u pritvoru nakon incidenta na festivalu u Severnoj Mitrovici
Danas pre 2 satajoš 1 povezana