Povezane vesti

Palma postao počasni konzul Grčke: "Ovo je veliki dan za Srbiju"

Palma postao počasni konzul Grčke: "Ovo je veliki dan za Srbiju"

Radio 021 17.09.2018
Predsednik Jedinstvene Srbije i Skupštine grada Jagodina Dragan Marković Palma postao je počasni konzul Grčke u Srbiji. Marković je položio zakletvu u ambasadi Grčke u Beogradu, a svečanosti je prisustvovao ministar spoljnih poslova i njegov… »
Dragan Marković Palma postao počasni konzul Grčke

Dragan Marković Palma postao počasni konzul Grčke

N1 Info 17.09.2018
Predsednik Jedinstvene Srbije i Skupštine grada Jagodina Dragan Marković Palma je polaganjem zakletve u Ambasadi Grčke u Beogradu postao počasni konzul Grčke u Srbiji. Konzularno područje konzulata Grčke u Jagodini obuhvata Pomoravski, Rasinski… »
Dragan Marković postao počasni konzul Grčke

Dragan Marković postao počasni konzul Grčke

Novi magazin 17.09.2018
Predsednik Jedinstvene Srbije Dragan Marković danas je u Ambasadi Grčke u Beogradu položio zakletvu kao počasni konzul te države u Srbiji. Ambasador Grčke Elias Eliadis rekao je da je Marković najadekvatniji čovek za mesto počasnog konzula i da… »
Palma postao počasni konzul Grčke u Srbiji

Palma postao počasni konzul Grčke u Srbiji

Večernje novosti 17.09.2018
Predsednik Jedinstvene Srbije i Skupštine grada Jagodina Dragan Marković Palma postao je u ponedeljak počasni konzul Grčke u Srbiji. BEOGRAD - Predsednik Jedinstvene Srbije i Skupštine grada Jagodina Dragan Marković Palma postao je u ponedeljak… »
Dragan Marković Palma položio zakletvu počasnog konzula Grčke

Dragan Marković Palma položio zakletvu počasnog konzula Grčke

Danas 17.09.2018
Ministar spoljnih poslova Ivica Dačić izjavio je danas da je Grčka značajan partner Srbije, članica EU i NATO koja snažno podržava proces integrisanja Srbije u EU i očuvanje teritorijalnog integriteta i suvereniteta Srbije na Kosovu i Metohiji… »
"Bog mi poslao Palmu": Zakletva počasnog konzula

"Bog mi poslao Palmu": Zakletva počasnog konzula

Mondo 17.09.2018
Neobičan konzul - neobična i zakletva. Dragan Marković Palma i zvanično je postao počasni konzul Grčke u Jagodini... "Ovo je veliki dan za mene, za Srbiju, ali i za moju porodicu i prijatelje", rekao je na svečanosti u ambasadi Grčke u Beogradu… »

Vesti dana »