Povezane vesti
Dačić o Solunskom frontu: To se ne može obeležavati u Srbiji
N1 Info 17.09.2018
Ministar spoljnih poslova Ivica Dačić je, na pitanje N1 zašto Srbija nije na dostojanstven način proslavila 100 godina od proboja Solunskog fronta, odgovorio da se to i ne može obeležavati u Srbiji. Ministar spoljnih poslova je naveo da će "30… »
Obeležavanje godišnjice proboja Solunskog fronta 30. septembra
RTS 17.09.2018
Ministar spoljnih poslova Srbije najavio je da će 30. septembra u Solunu biti obeležena stogodišnjica proboja solunskog fronta. Dačić je novinarima u ambasadi Grčke u Beogradu rekao da će on prisustvovati tom događaju, kao i da će tamo biti… »
Vesti dana »

Dačić: Fotografija koju je Dijana Hrka prijavila kao uznemirujuću nije naknadno poslata, nastala još u martu 2020.
Blic pre 5 satijoš 3 povezane

Đoković uspešno započeo turnir u Majamiju: Hidžikata je „arhiviran“, sledi meč sa Argentincem
Danas pre 5 satijoš 2 povezane

(VIDEO) Građani se okupili ispred niške policije: Ne zna se zašto je priveden student Mateja Nikolić, ne dozvoljava se ulazak advokata
Danas pre 3 satajoš 2 povezane

MUP: Zbog drastičnog narušavanja javnog reda i mira u Nišu policija će privesti odgovorne
Danas pre 5 satijoš 1 povezana

Dragan Milić osudio nasilje nad gradonačelnikom Niša: "Mržnja, bes i agresija nikada dobro doneli nisu"
Blic pre 5 satijoš 1 povezana