Povezane vesti

Delpo poručio Federeru: Izgubio sam poštovanje prema Švajcarcu

Delpo poručio Federeru: Izgubio sam poštovanje prema Švajcarcu

Hot sport 17.09.2018
Argentinski teniser Huan Martin Del Potro govorio je o odnosu prema Rodžeru Federeru. Popularni Delpo otkrio je da nakon finala u Indijan Velsu ne gleda više isto na drugog reketa sveta. – Izgubio sam poštovanje i strah koji sam imao, poručio je… »
"Divim se Federeru, ali sam izgubio poštovanje i strah"

"Divim se Federeru, ali sam izgubio poštovanje i strah"

N1 Info 17.09.2018
Argetninac Huan Martin del Potro je poslednjih meseci promenio stav prema drugom igraču sveta Rodžeru Federeru sa kojim se ove godine sastao samo u finalu Mastersa u Indijan Velsu. Upravo taj duel u kalifornijskoj pustinji uticao je da Argentinac izgubi… »
Federer razočarao Del potra: Divim se Švajcarcu, ali sam izgubio poštovanje prema njemu...

Federer razočarao Del potra: Divim se Švajcarcu, ali sam izgubio poštovanje prema njemu...

Večernje novosti 17.09.2018
Argentinski teniser Huan Martin Del Potro govorio je za magazin "GQ" o odnosu koji ima prema trenutno drugom teniseru sveta Rodžeru Federeru. Argentinski teniser Huan Martin Del Potro govorio je za magazin "GQ" o odnosu koji ima prema trenutno drugom… »
Del Potro: Ne plašim se Federera

Del Potro: Ne plašim se Federera

Hot sport 17.09.2018
Huan Martin del Potro istakao je da nakon turnira u Indijan Velsu Rodžera Federera ne gleda istim očima. – Ne plašim ga se više. Divim muse, poštujem ga, ali posle tog seta sam pomislio – isti smo! Borimo se za isti trofej, a ja sam igrao dobro i… »

Vesti dana »