Povezane vesti
Dve žene pronađene mrtve u Sjenici: Kraj beživotnih tela bio je i žilet
Telegraf 17.09.2018
Uviđaj je u toku. Dve žene pronađene su mrtve u porodičnoj kući u Ulici Jezdimira Lovica bb u Sjenici. Radovanka Popović (60) i Ivana Popović (42) pronađene su sa vidljivim posekotinama na podlakticama. Pored dva tela bio je i žilet. Kako Kurir… »
Majka i ćerka izvršile samoubistvo
Glas Zapadne Srbije 17.09.2018
Sjenica - Majka i ćerka Radovanka P. (60) i Ivana P. iz Sjenice (41) izvršile su samoubistvo u kući u kojoj su živele. Kako Informer saznaje, one su sebi prerezale veze žiletom koji su pronađeni pored tela nesrećnih žena, prenosi Informer. ,,Radovanku i… »
Dvije žene pronađane mrtve u Sjenici: Kraj beživotnih tijela bio je i žilet
Sandžak press 17.09.2018
Sjeničanke Radovanka (60) i Ivana Popović, majka i ćerka, prerezale su sebi vene i iskrvarile do smrti u jednoj kući u ulici Jezdimira Lovrića u Sjenici. Njihova tijela pronašao je Radovankin brat, a u sobi je pronađeno i oproštajno pismo. – Majka i… »
Vesti dana »
Đedović: Pri kraju proces registracije da Srbija može u Grčkoj da koristi kapacitete za LNG
Euronews pre 29 minutajoš 23 povezane
CMG: Si Đinping i Donald Tramp na sastanku u užem formatu u Džongnanhaju
Beta pre 30 minutajoš 24 povezane
U Srbiju stiže ekstremno jaka oluja: Od grmljavine će da se tresu prozori, a pljuskovi će napraviti "vodeni zid"
Mondo pre 35 minutajoš 19 povezanih
MSP: Bez ikakvog stvarnog povoda i potrebe MSP Crne Gore konstruiše povod za javni napad na predsednika Srbije
Nova pre 1 satjoš 16 povezanih
(Foto/video) Tramp završio posetu Kini: Susret sa Si Đinpingom obeležen pozitivnim tonom i porukama o saradnji
Newsmax Balkans pre 35 minutajoš 15 povezanih



