Povezane vesti

Zadrugarima puštena pesma koju izvodi Kija Kockar, a Luna Đogani reagovala kako niko nije očekivao (video)

Zadrugarima puštena pesma koju izvodi Kija Kockar, a Luna Đogani reagovala kako niko nije očekivao (video)

Blic 18.09.2018
Luna Đogani i Kristina Kija Kockar već mesecima se u javnosti porede, ponajviše zbog odnosa sa folkerom Slobodanom Radanovićem, koga su obe volele u isto vreme. "Zadruga 2" je počela, a sve najnovije vesti o učesnicima kao i novoizgrađenom gradu… »
Izgorela od ljubomore: Mina urlala kad je zatekla Jovicu u zagrljaju druge, usledio raskid

Izgorela od ljubomore: Mina urlala kad je zatekla Jovicu u zagrljaju druge, usledio raskid

Blic 18.09.2018
Mina Vrbaški odmah po ulasku u "Zadrugu 2" prevarila je dečka Igora Terzića sa Jovicom Putnikovićem, međutim njih dvoje sada su pred raskidom. "Zadruga 2" je počela, a sve najnovije vesti o učesnicima kao i novoizgrađenom gradu čitajte na novoj… »
Goli pod tušem: Aleksandra i David bez blama u akciji pred kamerama (video)

Goli pod tušem: Aleksandra i David bez blama u akciji pred kamerama (video)

Blic 18.09.2018
U "Zadruzi 2" od sada i u kupatilu postoje kamere, međutim to nije sprečilo Aleksandru Subotić i Davida Dragojevića da se zajedno tuširaju i razmenjuju nežnosti. "Zadruga 2" je počela, a sve najnovije vesti o učesnicima kao i novoizgrađenom gradu… »
Aleksandra i David se zaneli pod tušem kao da ih ne gledaju milioni: Subotićeva nije skidala osmeh sa lica kada joj je dečko…

Aleksandra i David se zaneli pod tušem kao da ih ne gledaju milioni: Subotićeva nije skidala osmeh sa lica kada joj je dečko…

Kurir 18.09.2018
Aleksandra Subotić i David Dragojević opustili su se danas pod tušem i nisu obraćali pažnju što ih snimaju kamere. Ovaj par je potpuno skinuo odeću, što su gledaoci imali priliku da vide, s obzirom da su kamere postavljenje i u toaletu. Nakon toga… »
Zamalo tuča: Stanija i Luna razmenile sočne uvrede i psovke (video)

Zamalo tuča: Stanija i Luna razmenile sočne uvrede i psovke (video)

Blic 18.09.2018
Starleta Stanija Dobrojevć i blogerka Luna Đogani iz dana u dan sve više pucaju i sve se češće svađaju. sada je situacija bila toliko ozbiljna da su mnogi pomsilili da ukoliko nastave sa rasparvom, doći će i do tuče. "Zadruga 2" je počela, a… »
Čeka se prvi seks: Stanija i Vlada celu noć pod jorganom (video)

Čeka se prvi seks: Stanija i Vlada celu noć pod jorganom (video)

Blic 18.09.2018
Stanija Dobrojević i Vladimir Tomović sve više vremena provode zajedno. Njih dvoje su sinoć čak legli pored bazena i tako u zagrljaju ostali do jutra. S obzirom na to da je bilo hladno pokrili su se jorganom i dugo pričali. "Zadruga 2" je počela, a… »
Luna na ivici nervnog sloma: Traži psihijatra i ne prestaje da plače

Luna na ivici nervnog sloma: Traži psihijatra i ne prestaje da plače

Blic 18.09.2018
Luna Đogani veoma teško podnosi boravak u "Zadruzi 2" budući da je sve podseća na neprežaljenu ljubav - Slobu Radanovića. "Zadruga 2" je počela, a sve najnovije vesti o učesnicima kao i novoizgrađenom gradu čitajte na novoj kategoriji na sajtu… »
Luna Đogani priznala sve i šokirala: Volim Slobu, a i On mene voli! Ono što joj je poručila Rada Vasić će je baciti u…

Luna Đogani priznala sve i šokirala: Volim Slobu, a i On mene voli! Ono što joj je poručila Rada Vasić će je baciti u…

Kurir 18.09.2018
Luna Đogani rekla je da nju Slobodan Radanović, sa kojim je u rijalitiju imala aferu dok je bio oženjen Kristinom Kijom Kockar, i dalje voli, što je iznenadilo zadrugare. Ona je Radi Vasić ispričala zbog čega nije mogla da nastavi romansu sa… »
Burna prošlost učesnika "Zadruge 2": Vladimir Tomović bio u vezi sa ovom srpskom voditeljkom

Burna prošlost učesnika "Zadruge 2": Vladimir Tomović bio u vezi sa ovom srpskom voditeljkom

Blic 18.09.2018
Nakon što je nedavno otkriveno da učesnik "Zadruge 2" Vladimir Tomović krije romansu sa misicom Bojanom Bojanić, u javnost je isplivalo još detalja o njegovoj ljubavnoj prošlosti. "Zadruga 2" je počela, a sve najnovije vesti o učesnicima kao i… »
Stanija i Vladimir završili ispod jorgana: Tomović do zore grlio i mazio Dobrojevićku (video)

Stanija i Vladimir završili ispod jorgana: Tomović do zore grlio i mazio Dobrojevićku (video)

Kurir 18.09.2018
Stanija Dobrojević i Vladimir Tomović do zore su ostali pripijeni uz drugo do zore i jedno drugom su otkrili mnogo toga. "Radimo stvari koje niko ne radi. Ja bih pre umro nego da izgubim dostojanstvo", rekao je Vladimir. "Ja bih volela da imam ženskog… »
"Što sam ga više molila da prestane, više me je tukao": Zerina Hećo iz Zadruge preživela golgotu sa bivšim

"Što sam ga više molila da prestane, više me je tukao": Zerina Hećo iz Zadruge preživela golgotu sa bivšim

Blic 18.09.2018
Zerina Hećo, učesica druge sezone "Zadruge", proživela je pravi pakao sa bivšim dečkom. "Zadruga 2" je počela, a sve najnovije vesti o učesnicima kao i novoizgrađenom gradu čitajte na novoj kategoriji na sajtu "Blic.rs". Naime, on ju je sedam… »
Iznela šokantne detalje: Luna Đogani: Slobodan Radanović me i dalje voli, kao i ja njega! (video)

Iznela šokantne detalje: Luna Đogani: Slobodan Radanović me i dalje voli, kao i ja njega! (video)

Blic 17.09.2018
Vicešapionka prethodne sezone "Zadruge", Luna Đogani, iznela je tvrdnje da je Slobodan Radanović, sa kojim je u rijalitiju imala aferu dok je bio oženjen Kristinom Kijom Kockar, i dalje voli, što je iznenadilo zadrugare. "Zadruga 2" je počela, a sve… »
Haos u rijalitiju: Olja Bajrami u suzama zbog Stanije Dobrojević, pa zadrugari urlali na starletu (video)

Haos u rijalitiju: Olja Bajrami u suzama zbog Stanije Dobrojević, pa zadrugari urlali na starletu (video)

Blic 17.09.2018
Pobednica "Farme" Stanija Dobrojević zasmetala je Olji Bajrami, ponajviše zbog činjenice da se približila pevačicinom dečku Bojanu Gaćeši. "Zadruga 2" je počela, a sve najnovije vesti o učesnicima kao i novoizgrađenom gradu čitajte na novoj… »
Ja sam ispala veći muškarac od njega: Luna zadrugarima otkrila zbog čega nije u vezi sa Slobom, pa ovim šokirala sve…

Ja sam ispala veći muškarac od njega: Luna zadrugarima otkrila zbog čega nije u vezi sa Slobom, pa ovim šokirala sve…

Večernje novosti 17.09.2018
Mlada blogerka je ponovo kročila na imanje koje za nju ima veoma bitno značenje, više je puta plakala dok je ''Zadrugom'' šetala i prisećala se uspomena koje deli sa pevačem. Ljubavna veza koja je obeležila prošlu sezonu je svakako ona koju su… »
"Luna ne može da se poredi sa mnom, ja sam miljenica nacije": Stanija Dobrojević pobesnela i iznela sve što misli (video)

"Luna ne može da se poredi sa mnom, ja sam miljenica nacije": Stanija Dobrojević pobesnela i iznela sve što misli (video)

Blic 17.09.2018
Učesnica druge sezone "Zadruge" i nekadašnja pobednica rijalitija "Farma", Stanija Dobrojević, razgovarala je danas sa Borom Santanom, a ovom prilikom dotakli su se Lune Đogani. "Zadruga 2" je počela, a sve najnovije vesti o učesnicima kao i… »
Ne zna šta se dogodilo anabeli: Luna Đogani pati u Zadruzi, prijatelji poručuju: Šaljemo joj pomoć

Ne zna šta se dogodilo anabeli: Luna Đogani pati u Zadruzi, prijatelji poručuju: Šaljemo joj pomoć

Blic 17.09.2018
Iako je pod terapijom zbog svega što je preživela u prvom rijalitiju, blogerka sve češće doživljava nervne napade jer je u prostorijama “Zadruge” sve podseća na bivšeg ljubavnika, pevača Slobodana Radanovića. "Zadruga 2" je počela, a sve… »

Vesti dana »