Повезане вести
На граници вишесатна задржавања за теретна возила
Блиц 18.09.2018
На теретним терминалима граничних прелаза са Хрватском, задржавања су вишесатна - на Батровцима седам сати, а на Шиду пет сати, саопштио је вечерас Ауто-мото савез Србије (АМСС). Према последњим подацима Управе граничне… »
Добри услови за вожњу, опрезно због магле: Саобраћај широм Србије умерен, камиони закуцани на границама
Курир 18.09.2018
Саобраћај у Србији умереног је интензитета и одвија се уз добре временске услове за вожњу, изузев слабе магле и сумаглице пред река, по котлинама и планинским превојима, саопштио је јутрос Ауто-мото савез Србије (АМСС). Према… »
Вишесатно чекање за теретњаке на Батровцима
РТС 18.09.2018
У Србији је овог јутра умерен саобраћај, без ванредних прекида, саопштава АМСС. Нема задржавања на граничним прелазима за путничка возила, али има за теретњаке. Према последњим подацима Управе граничне полиције, на путничким… »
Гужва на Батровцима: Теретњаци на прелазима чекају неколико сати
Блиц 18.09.2018
У Србији умерен интезитет саобраћаја без ванредних прекида очекује возаче ван већих градова, саопштава АМСС. Према последњим подацима Управе граничне полиције, на путничким терминалима наших ГП, тренутно нема дужих… »
Вести дана »
Рхзм издао упозорење за данашњи дан: Магла "прогутала" Србију, возачи возите опрезно
Мондо пре 1 сатјош 12 повезаних
АМСС: Магла и смањена видљивост ујутро и увече, камиони на прелазу Батровци чекају шест сати
Н1 Инфо пре 1 сатјош 9 повезаних






