Povezane vesti
Kazne za BMV, Dajmler i Folksvagen ako su sabotirali smanjenje štetnih emisija
Južne vesti 19.09.2018
Getty Images Evropska komisija sumnja da su kompanije sabotirale regulativu Nemački proizvođači automobila BMV, Dajmler i Folksvagen će se suočiti sa istragom EU zbog navodnog sklapanja ugovora o ograničavanju sistema za tretiranje emisije štetnih… »
Kazne za BMV, Dajmler i Folksvagen ako su sabotirali smanjenje štetnih emisija
Radio 021 19.09.2018
Evropska komisija će istražiti da li BMV, Dajmler i Folksvagen varaju kada je o ograničenju emisija gasova reč. Getty Images Evropska komisija sumnja da su kompanije sabotirale regualativu Nemački proizvođači automobila BMV, Dajmler i Folksvagen će se… »
Kazne za BMV, Dajmler i Folksvagen ako su sabotirali smanjenje štetnih emisija
BBC News 19.09.2018
Evropska komisija će istražiti da li BMV, Dajmler i Folksvagen varaju kada je o ograničenju emisija gasova reč. Nemački proizvođači automobila BMV, Dajmler i Folksvagen će se suočiti sa istragom EU zbog navodnog sklapanja ugovora o ograničavanju sistema… »
Vesti dana »

Kiša ugasila većinu požara na teritoriji Podgorice, vatrogasci obilaze lokacije
Danas pre 1 satjoš 1 povezana

Noću ne može da se diše! U Beogradu se desio opasan fenomen, ovo su najkritičnije tačke gradu: Ovo nije dobro za zdravlje!
Blic pre 3 satajoš 1 povezana

Vremeplov: Postavljen kamen temeljac zgrade Narodnog pozorišta u Beogradu
RTV pre 43 minutajoš 1 povezana