Povezane vesti

Mina Vrbaški se bez blama skinula pred kamerama i pokazala gole grudi! (foto)

Mina Vrbaški se bez blama skinula pred kamerama i pokazala gole grudi! (foto)

Telegraf 19.09.2018
Nije marila za činjenicu da je kamere prate u stopu. Najmlađa učesnica Zadruge Mina Vrbaški od samog početka rijalitija pokazala je veoma slobodno ponašanje, kao i to da ne mari za činjenicu da je kamere u stopu prate 24 sata dnevno. Naime, ona je… »
Razjarena Aleksandra zbog Davida flašom i čekićem nasrnula na Ramonu, obezbeđenje je jedva odvuklo! (video)

Razjarena Aleksandra zbog Davida flašom i čekićem nasrnula na Ramonu, obezbeđenje je jedva odvuklo! (video)

Telegraf 19.09.2018
- Došla je ova Ramona, ali ja je zovem Demona, i krenula je da obleće oko Davida...- rekla je Aleksandra. Nakon što je Ramona Beganović rekla Davidu Dragojeviću da joj se zadrugar dopada u prisustvu njegove lepše polovine Aleksandre Subotić sa… »
Mirko Gavrić javno prozvao Lunu

Mirko Gavrić javno prozvao Lunu

Vesti online 19.09.2018
Luna Đogani u "Zadruzi 2" ne prestaje da priča o bivšem dečku Slobi Radanoviću, na koga je ogorčena. Pojedini zadrugari sinoć su imali nastupe u okviru "Amidži šoua", u kome je gostovao i Sloba Radanović, nakon čega su Luni Đogani preneli da… »
"Oni se ubiše od para, a ja sedim ovde": Luna zbog Slobe i Kije besnela po "Zadruzi", a onda joj on sasuo sve u lice

"Oni se ubiše od para, a ja sedim ovde": Luna zbog Slobe i Kije besnela po "Zadruzi", a onda joj on sasuo sve u lice

Blic 19.09.2018
Luna Đogani u "Zadruzi 2" ne prestaje da priča o bivšem dečku Slobi Radanoviću, na koga je ogorčena. "Zadruga 2" je počela, a sve najnovije vesti o učesnicima kao i novoizgrađenom gradu čitajte na novoj kategoriji na sajtu "Blic.rs". Pojedini… »
Oni se ubiše od para, a ja sedim ovde! Blam ga je što je bio sa mnom: Luna kivna na Slobu, a onda joj je Mirko sasuo surovu…

Oni se ubiše od para, a ja sedim ovde! Blam ga je što je bio sa mnom: Luna kivna na Slobu, a onda joj je Mirko sasuo surovu…

Kurir 19.09.2018
Luna Đogani je bila iznervirana što Sloba Radanović u toku emisije gde je gostovao sinoć nije imao reči hvale za nju i nikada je ne brani, a Mirko Gavrić joj je "sasuo" istinu u lice. Blogerka je tokom žurke u razgovoru sa Zlatom, Adamom i Mirkom… »
Luni preneli šta je Sloba pričao o njoj u Amidžiju, ona počela da kuka, a onda je Gavrić skočio i brutalnom rečenicom je…

Luni preneli šta je Sloba pričao o njoj u Amidžiju, ona počela da kuka, a onda je Gavrić skočio i brutalnom rečenicom je…

Telegraf 19.09.2018
Ne tražim da on bude sa mnom, da me voli da mi kupuje ruže, da mi peva serenade. Samo tražim da me poštovanje - rekla je Luna. Nakon što je nekoliko zadrugara prethodne noći nastupilo u Amidži šou, do Lune Đogani su stigle informacije kako njen… »
"Uništiću ga!" Mina doživela nervni slom nakon svađe sa Jovicom, pa dozivala bivšeg dečka! (VIDEO)

"Uništiću ga!" Mina doživela nervni slom nakon svađe sa Jovicom, pa dozivala bivšeg dečka! (VIDEO)

Telegraf 19.09.2018
- Nisam ja sisala vesla da dozvolim bilo kome da se dere na mene i vređa - pričala je Mina kroz suze. Mina Vrbaški se nakon svađe sa Jovicom Putnikovićem požalila drvetu mudrosti da joj nedostaje bivši dečko. Kada je izašla iz Rajskog vrta Mina… »
Akcija usred noći! Stanija skočila Vladimiru u krilo, pa strastveno razmenjivali nežnosti pre spavanja (video)

Akcija usred noći! Stanija skočila Vladimiru u krilo, pa strastveno razmenjivali nežnosti pre spavanja (video)

Telegraf 19.09.2018
Svakim danom su sve prisniji, ali poljubac se pred kamerama još nije desio. Rijaliti učesnici Stanija Dobrojević i Vladimir Tomović su za nepunih 15 dana od početka Zadruge postali vrlo prisni, a varnice između njih su sve primetnije. Oni su sinoć… »
Nisi došao da se biješ zbog mene! Luna smirivala brata i molila da se ne tuče sa Damirom zbog nje! (video)

Nisi došao da se biješ zbog mene! Luna smirivala brata i molila da se ne tuče sa Damirom zbog nje! (video)

Telegraf 19.09.2018
- Moraš da naučiš, da brojiš do 10. Ovo nije ništa šta nas sve čeka - pričala je Luna Adamu. U toku žurke koja je bila organizovana u Zadruzi, nastao je opšti haos. MC Damiro je verbalno napadao Lunu Đogani, nakon čega je reagovao njen brat… »

Vesti dana »