Povezane vesti
Uhapšen bivši premijer Malezije
Al Jazeera 19.09.2018
Najib Razak suočit će se s više optužbi, od kojih se neke odnose na transfer 628 miliona dolara na njegov račun. Bivši premijer Malezije Najib Razak uhapšen je zbog optužbi da je zloupotrijebio poziciju vezano za državni razvojni fond 1MDB, objavila je… »
Uhapšen bivši premijer Malezije
Danas 19.09.2018
Najib Razak će se suočiti sa nekoliko optužbi, od kojih se neke odnose na transfer 628 miliona dolara na njegov račun, prenosi Al Jazeera Balkans. Bivši premijer Malezije Najib Razak uhapšen je zbog optužbi da je zloupotrebio poziciju vezano za državni… »
Uhapšen bivši premijer Malezije zbog pronevere
RTS 19.09.2018
Bivši premijer Malezije Nadžib Razak uhapšen je zbog višemilionske pronevere državnog investicionog fonda, saopštila je malezijska Agencija za borbu protiv korupcije. Nadžib Razak je uhapšen u svojoj kancelariji a sutra će biti izveden pred sud gde će mu… »
Vesti dana »
Od danas drastično jeftiniji lekovi u Srbiji: Stupile na snagu nove mere - ovo je tačan spisak medikamenata i novih cena u apotekama! Evo koliko novca štedite
Kurir pre 1 minutjoš 2 povezane
Građani u Nišu protestovali i blokirali Humsku ulicu zbog železničke obilaznice
Medijska kutija pre 2 satajoš 1 povezana
Masovni raketni napad na Kijev; Poljska protestovala zbog ruske rakete
RTS pre 11 minutajoš 1 povezana





