Povezane vesti
Jurić: Posle kampanje, potpisi za referendum
Politika 19.09.2018
„Ćutanje nije rešenje. Zaštitimo decu”, „160.000 nije dovoljno?” i „Koliko još dece treba da izgubimo da bi se promenio jedan zakon?” – poruke su i pitanja Fondacije „Tijane Jurić” na bilbordima u 20 gradova Srbije koja su, kaže osnivač Fondacije Igor… »
Jurić: Ako bilbordi ne budu dovoljni, krećemo u kampanju za referendum
Radio 021 19.09.2018
"Ćutanje nije rešenje. Zaštitimo decu", "160.000 nije dovoljno?" i "Koliko još dece treba da izgubimo da bi se promenio jedan zakon?" - poruke su i pitanja Fondacije "Tijane Jurić" na bilbordima u 20 gradova Srbije koja su, kaže osnivač Fondacije Igor… »
Vesti dana »
Darko Lazić i njegov brat pre pogibije bili na ručku: Isplivali novi potresni detalji jezive tragedije
Mondo pre 30 minutajoš 65 povezanih
Američka vojska pozvala civile da se udalje od iranskih luka u Ormuskom moreuzu
NIN pre 1 satjoš 62 povezane
Otkud dr Žujoviću ljudi na svim lokalnim izborima u Srbiji: On kaže da je sve po zakonu i da neće u koaliciju sa SNS, nego sa studentima i opozicijom
Nova pre 1 minutjoš 29 povezanih
SSP podnosi krivičnu prijavu protiv Zavišića zbog govora mržnje prema Hrvatima u Vojvodini
In medija pre 2 satajoš 24 povezane



