Povezane vesti
Napadač ubijen u pucnjavi u Viskonsinu u SAD, ranjeno troje, a ne četvoro
Novi magazin 19.09.2018
Troje, a ne četvoro ljudi je ranjeno danas pucnjima iz vatrenog oružja u jednoj firmi u predgrađu Midlton u američkoj državi Viskonsin, ispravila je policija i dodala da je osumnjičeni napadač umro pošto su ga policajci teško ranili. Oružani napad se… »
Pucnjava u kompaniji za softvere, ima ranjenih
Mondo 19.09.2018
Tri osobe su danas ranjene tokom pucnjave u kompaniji za softvere u Medisonu, u američkoj državi Viskonsin, saopštila je gradska uprava. Foto: Steve Apps/Wisconsin State Journal via AP Ranjen je i napadač koji je pucao i on se nalazi u kritičnom stanju… »
U pucnjavi u Viskonsinu četvoro ranjenih
Dnevnik 19.09.2018
VAŠINGTON: Četiri osobe su danas povređene tokom pucnjave u kompaniji za softver u Medisonu, u američkoj državi Viskonsin, saopštila je gradska uprava. Ranjen je i napadač koji je pucao i on se nalazi u kritičnom stanju, prenosi AP.Na lice mesta stigla… »
Vesti dana »
„Dve milijarde rubalja na sat“: Čak i ako se uspostavi mir u Ukrajini, Kremlj ne planira smanjenje vojnih izdataka
Danas pre 6 satijoš 1 povezana
Britanska mornarica na nogama: Tri dana pratila rusku podmornicu u Lamanšu
Večernje novosti pre 1 satjoš 4 povezane






