Povezane vesti

EU: Facebook se mora uskladiti s europskim propisima

EU: Facebook se mora uskladiti s europskim propisima

SEEbiz 20.09.2018
BRUXELLES - Europska povjerenica za pravosuđe u četvrtak je dala američkoj društvenoj mreži Facebook rok do kraja godine da se uskladi s europskim propisima o zaštiti potrošača ili će se suočiti sa sankcijama. "Moje je strpljenje došlo do… »
Facebook do kraja godine da se uskladi sa evropskim propisima ili sledi kazna

Facebook do kraja godine da se uskladi sa evropskim propisima ili sledi kazna

Radio 021 20.09.2018
Evropska komesarka pravde Vjera Jourova dala je Facebook-u rok do kraja godine da se uskladi sa evropskim propisima o zaštiti potrošača ili će se suočiti sa sankcijama. "Moje je strpljenje došlo do krajnjih granica. Iako me Facebook uveravao da će… »
Jurova: Moje strpljenje sa Fejsbukom je na izmaku

Jurova: Moje strpljenje sa Fejsbukom je na izmaku

RTV 20.09.2018
BRISEL - Evropska komesarka za pravosuđe Vera Jurova je američkom medijskom gigantu Fejsbuku dala rok do kraja godine da postupi u skladu sa propisima EU o zaštiti potrošača, ili će se u suprotnom suočiti sa sankcijama. "Moje strpljenje je stiglo… »
Evropska komesarka upozorava zakerberga: Moje strpljenje sa Fejsbukom je na izmaku! Sredite se ili sankcije!

Evropska komesarka upozorava zakerberga: Moje strpljenje sa Fejsbukom je na izmaku! Sredite se ili sankcije!

Kurir 20.09.2018
BRISEL - Evropska komesarka za pravosuđe Vera Jurova dala je američkom medijskom gigantu Fejsbuku rok do kraja godine da postupi u skladu sa propisima EU o zaštiti potrošača ili će se u suprotnom suočiti sa sankcijama. "Moje strpljenje je stiglo do… »

Vesti dana »