Povezane vesti
Supermarketi na Islandu prodaju omlet u kartonu
N1 Info 20.09.2018
Na Islandu, supremarketi prodaju već pripremljen omlet pakovan u kartonu kao za jaja, a paket omleta košta dolar i 50 centi. Islandski marketi prodaju i litar već pripremljene smese, od čega se može dobiti tri porcije jaja, prenose mediji. Ovaj novitet… »
Prodaju već pripremljena jaja za omlet
RTS 20.09.2018
Lanac supermarketa „Ajslend“ prodaje već pripremljenu masu za omlet, a paket omleta od 250 grama, odnosno četiri jaja, košta dva dolara. Masa je već spremna, a dovoljno je staviti u mikrotalasnu pećnicu na 90 sekundi. Marketi prodaju i litar već… »
Vesti dana »

"Putin ne može da preživi da izgubi rat, a Zelenski kraj rata": Bliži se sastanak Trampa i ruskog lidera, naši analitičari: Jedno je sigurno - Ukrajina će biti žrtvovana!
Blic pre 6 satijoš 2 povezane

Vozači sa probnom dozvolom ne mogu da voze svaki automobil: Ovo je spisak dozvoljenih, a ko krši pravilo, kazne idu do 80.000 dinara
Blic pre 6 satijoš 1 povezana

"Sastajem se s Putinom vrlo brzo, Zelenski neka se spremi da potpiše": Tramp upravo najavio razmenu teritorija: "Lokacija će mnoge usrećiti"
Blic pre 4 satijoš 1 povezana

Jedan mladić oslobođen, drugi zadržan u pritvoru nakon incidenta na festivalu u Severnoj Mitrovici
Danas pre 4 satijoš 1 povezana