Povezane vesti

Novi detalji zločina u Boru potresno svedočenje: Oteli me kad sam imala 12 godina, držala me kao roba, a sada mi ubi mamu...

Novi detalji zločina u Boru potresno svedočenje: Oteli me kad sam imala 12 godina, držala me kao roba, a sada mi ubi mamu...

Večernje novosti 21.09.2018
Policija uhapsila Amdinu Osmanović (52) zbog sumnje da je usmrtila Alenšu Turku (39). Isidoru (18) pokušali da je vrate, jer je pobegla pre sedam meseci ke. AMDINA Vineta Osmanović (52) iz Bora osumnjičena je da je u petak ubila svoju priju Alenšu… »
Gledala sam kako mi bivša svekrva ubija majku: Godinama su me mučili, tukli! Pobegla sam, a tek tada je krenuo pakao…

Gledala sam kako mi bivša svekrva ubija majku: Godinama su me mučili, tukli! Pobegla sam, a tek tada je krenuo pakao…

Kurir 21.09.2018
U borskom naselju Zmajevo noćas oko dva sata iza ponoći dogodio se nezapamćen zločin! Amdina Vineta Osmanović (52) ubila je svoju bivšu priju Alenšu Amzovski Turku (39) hicima iz krateža tako što je upala u njenu kuću i pucala kao pomahnitala… »
Bor, uhapšena žena osumnjičena za ubistvo

Bor, uhapšena žena osumnjičena za ubistvo

RTS 21.09.2018
Policija je u Boru uhapsila A. O. (1966) iz tog grada, zbog postojanja sumnje da je izvršila krivična dela teško ubistvo i nedozvoljena proizvodnja, držanje, nošenje i promet oružja i eksplozivnih materija. Kako se sumnja, ona je sinoć iz lovačke… »
Horor u Boru: Žena u pola noći zakucala na vrata porodice, pa izrešetala majku dvoje dece

Horor u Boru: Žena u pola noći zakucala na vrata porodice, pa izrešetala majku dvoje dece

Blic 21.09.2018
Žena Amdika Osmanović (52) osumnjičena je da je oko 2 sata posle ponoći ubila Alemšu Turku Amazovski (39) sa više hitaca iz lovačke puške, saznaje "Blic". Kako saznajemo, Osmanović je uhapšena i ona je osumnjičena da je noćas došla u kuću u… »
Bor: Ubila priju na kućnom pragu, pozvonila i opalila iz krateža

Bor: Ubila priju na kućnom pragu, pozvonila i opalila iz krateža

Radio 021 21.09.2018
Alenša Anzovski Turku (39) ubijena je noćas oko dva sata posle ponoći na kućnom pragu u Herderovoj ulici u borskom naselju Brezonik. Kako prenosi borski portal Istmedia, u nju je iz "krateža" ispalila više hitaca A.O. (52) koja se potom dovezla… »

Vesti dana »