Повезане вести
Филипини: Заробљени из рушевина телефонима шаљу поруке и траже помоћ
Радио 021 21.09.2018
Преживели шаљу поруке телефонима и траже помоћ, саопштила је полиција. АФП Област су погодиле јаке монсунске кише У клизишту на Филипинима страдала је 21 особа, а десетине се воде као нестале. Неки траже помоћ шаљући поруке… »
Филипини: Заробљени из рушевина телефонима шаљу поруке и траже помоћ
Јужне вести 21.09.2018
АФП Област су погодиле јаке монсунске кише У клизишту на Филипинима страдала је 21 особа, а десетине се воде као нестале. Неки траже помоћ шаљући поруке мобилним телефонима док су затрпани испод рушевина, саопштила је полиција… »
Филипини: Заробљени из рушевина телефонима шаљу поруке и траже помоћ
BBC News 21.09.2018
Преживели шаљу поруке телефонима и траже помоћ, саопштила је полиција. У клизишту на Филипинима страдала је 21 особа, а десетине се воде као нестале. Неки траже помоћ шаљући поруке мобилним телефонима док су затрпани испод… »
Вести дана »
Виткоф и Кушнер у центру Москве ручак у познатом ресторану платили 300 евра: он им је правио друштво
Телеграф пре 37 минутајош 47 повезаних
Ништа од лиценце за рад, рафинерија у Панчеву обуставља производњу
BBC News пре 3 сатајош 25 повезаних
Ректорка без квалификација? Како је и због чега ухапшена Федерика Могерини
Вечерње новости пре 1 сатјош 48 повезаних





