Povezane vesti

Vučić sa Putinom početkom oktobra u Moskvi: Razgovor o ključnim pitanjima

Vučić sa Putinom početkom oktobra u Moskvi: Razgovor o ključnim pitanjima

Telegraf 21.09.2018
Predsednik Srbije je na svom Tviter nalogu zahvalio ruskom ambasadoru Aleksandru Čepurinu na angažmanu u stvaranju najboljih odnosa između Srbije i Rusije. Predsednik Aleksandar Vučić sastaće se 2. oktobra u Moskvi sa predsednikom Ruske Federacije… »
Nakon kine, pravac Rusija! Vučić s Putinom u Moskvi, poznat datum istorijskog sastanka!

Nakon kine, pravac Rusija! Vučić s Putinom u Moskvi, poznat datum istorijskog sastanka!

Srbija danas 21.09.2018
Očekuje se razmatranje ključnih bilateralnih i regionalnih pitanja. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastaće se 2. oktobra u Moskvi sa predsednikom Ruske Federacije Vladimirom Putinom. Vučić je ranije danas na svom Tviter nalogu zahvalio ruskom… »
Čepurin: Vučić početkom oktobra u Moskvi sa Putinom

Čepurin: Vučić početkom oktobra u Moskvi sa Putinom

Slobodna Evropa 21.09.2018
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić i predsednik Rusije Vladimir Putin sastaće se u Moskvi početkom oktobra, objavio je danas ambasador Rusije u Srbiji Aleksandar Čepurin. "Poseta će se održati početkom oktobra. Na sastanku s predsednikom V… »
Svaki Albanac u svetu je plaćao da se naoružava OVK, milom ili silom su plaćali porez: Dačić o Haradinajevim pretnjama i…

Svaki Albanac u svetu je plaćao da se naoružava OVK, milom ili silom su plaćali porez: Dačić o Haradinajevim pretnjama i…

Telegraf 21.09.2018
To tolerisanje stalnih ovakvih izjava, koje su preteće, tolerisanje neispunjavanja Briselskog sporazuma, tolerisanje ovih novih vladinih inicijativa za promenu zakona, da se ustanovi vojska Kosova, iako je međunarodna zajednica jasno rekla da to neće… »
U Briselu mogu da me vide kad god hoće, ali prvo da odgovore na dva pitanja: Vučić o dijalogu sa Prištinom i Haradinajevim…

U Briselu mogu da me vide kad god hoće, ali prvo da odgovore na dva pitanja: Vučić o dijalogu sa Prištinom i Haradinajevim…

Telegraf 21.09.2018
- Ne zanima me da budem svetski lider, želim da uradim nešto za Srbiju i moj narod - izjavio je predsednik Vučić. Srbija je uvek za dijalog sa Prištinom i svima, ali moramo da znamo o čemu razgovaramo, poručio je danas predsednik Srbije Aleksandar… »
Ambasador EU bez komentara na pretnje Ramuša Haradinaja

Ambasador EU bez komentara na pretnje Ramuša Haradinaja

Telegraf 21.09.2018
Mi smo posrednik i ne komentarišemo izjave bilo koje strane, ponovio je Fabrici. Šef Delegacije Evropske unije u Srbiji ambasador Sem Fabrici nije danas odgovorio na pitanje kako komentariše najnovije pretnje koje je izneo Ramuš Haradinaj. Haradinaj… »
Đurić kaže da je dijalog pod znakom pitanja: Brisel će malo da sačeka na Vučića

Đurić kaže da je dijalog pod znakom pitanja: Brisel će malo da sačeka na Vučića

Pravda 21.09.2018
Brisel će malo sačekati da ponovo vidi predsednika Srbije Aleksandra Vučića s obzirom na to da je izostala svaka podrška njegovim idejama za rešenje pitanja Kosova i Metohije i odnosa Srba i Albanaca, rekao je Marko Đurić, šef Vladine Kancelarije… »

Vesti dana »