Povezane vesti
General-potpukovnik Mojsilović: Odbrana zemlje – više od obaveze
RTS 21.09.2018
U kasarni "Vojvoda Petar Bojović" u Donjem Sinkovcu kod Leskovca septembarska klasa vojnika na dobrovoljnom služenju vojnog roka položila je zakletvu. Intenzivno radimo na tome da naša vojska bude rame uz rame sa svim drugim vojskama u svetu, poručio je… »
Novi načelnik Generalštaba na zakletvi u Leskovcu
Jug press 21.09.2018
LESKOVAC U kasarni „Vojvoda Petar Bojović“ u Leskovcu, u Trećem centru za obuku kojim komanduje pukovnik Slađan Cvetković, vojničku zakletvu položilo je 154 vojnika na dobrovoljnom služenju vojnog roka, generacije „septembar 2018.“ Među njima su u stroju… »
Vulin: Snažna vojska za stabilan mir
Studio B 21.09.2018
U kasarnama u Somboru, Leskovcu i Valjevu su održane svečanosti povodom polaganja vojničke zakletve na dobrovoljnom služenju vojnog roka generacije „septembar 2018. godine“, kadeta, učenika srednje stručne vojne škole i slušalaca klase rezervnih oficira… »
Vesti dana »
Đedović Handanović: Za 180.000 domaćinstava niži računi za struju u novembru
RTV pre 1 satjoš 16 povezanih
Vlasti izdale upozorenje: Moguć mega-zemljotres, spremite planove evakuacije
Alo pre 17 minutajoš 16 povezanih
Litvanija proglasila vanredno stanje zbog balona iz Belorusije
Vesti online pre 27 minutajoš 15 povezanih
Tepić (SSP): Vlast planira udar na pravosuđe da ukloni tragove svog kriminala
Beta pre 32 minutajoš 11 povezanih




