Povezane vesti

Jokanović pričao o Englezima o večitom derbiju: Ja sam vam Partizanov navijač i veoma sam srećan zbog svog izbora

Jokanović pričao o Englezima o večitom derbiju: Ja sam vam Partizanov navijač i veoma sam srećan zbog svog izbora

Mozzart sport 21.09.2018
Trener Fulama u razgovoru za BBC pokušao da dočara sudar dva najbolja srpska kluba. Večiti fudbalski derbi davno je prešao granice Srbije I često ume da bude tema I u stranim medijima. I sada je to slučaj, pošto je ugledni BBBC posvetio pažnju… »
TV Partizan: Vulićević i Janković o najdražem i najtužnijem derbiju, biće i debitanata (video)

TV Partizan: Vulićević i Janković o najdražem i najtužnijem derbiju, biće i debitanata (video)

Hot sport 21.09.2018
‘Večiti derbi’ 158. po redu igra se u nedelju u Humskoj od 19 časova, a fudbaleri Partizana u njega ulaze posle serije pobeda u Superligi Srbije. TV Partizan danas je celu epizodu posvetio upravo predstojećem duelu Partizana i Crvene zvezde. Evo… »
Jokan o derbiju: To su utakmice koje su se igrale pred 100.000 ljudi, 60 posto Srbije navija za Zvezdu, a ja sam srećan zbog…

Jokan o derbiju: To su utakmice koje su se igrale pred 100.000 ljudi, 60 posto Srbije navija za Zvezdu, a ja sam srećan zbog…

Hot sport 21.09.2018
Trener Fulama Slaviša Jokanović rekao je da je beogradski „večiti“ derbi jedan od najvećih derbija na svetu i da mu je zadovoljstvo što je učestvovao u tim utakmicama kao fudbaler i kao trener crno belih. Jokanović je osvojio titulu i Kup sa… »
Šta mislite, koji je derbi omiljen Loli? Smiljanić se prisetio pobede na Marakani nakon koje je usledila čuvena konferencija

Šta mislite, koji je derbi omiljen Loli? Smiljanić se prisetio pobede na Marakani nakon koje je usledila čuvena konferencija

Hot sport 21.09.2018
U susret najvećoj fudbalskoj utakmici u našoj zemlji, prvotimci Partizana su izneli svoja očekivanja i impresije. Među fudbalerima crno-belih veliki broj igrača već ima iskustvo igranja ove utakmice, ali ima i novajlija koje će po prvi put osetiti… »
Svi znamo Lolin omiljeni Večiti derbi, a šta kažu Valijente i Zakarić o derbiju?

Svi znamo Lolin omiljeni Večiti derbi, a šta kažu Valijente i Zakarić o derbiju?

Sportske.net 21.09.2018
U Humskoj sa nestrpljenjem iščekuju utakmicu sa najvećim rivalom. Pred nama je 158. Večiti derbi, najveća utakmica srpskog fudbala se igra se u nedelju od 19 sati. U redovima Partizana jedan od najiskusnijih pored Saše Ilića u ovakvim mečevima… »
Degenekov prvi večiti derbi: Najvažnija utakmica u ovoj godini, poštujemo Partizan - biće teško i čvrsto

Degenekov prvi večiti derbi: Najvažnija utakmica u ovoj godini, poštujemo Partizan - biće teško i čvrsto

Mozzart sport 21.09.2018
„Igrao sam derbi u Nemačkoj i Japanu, ali ovaj naš još nisam doživeo. Mislim da je najbolji derbi u svetu fudbala što se tiče emocija i istorije“, kaže australijski reprezentativac. Miloš Degenek je prvo ispunio san dolaskom u Crvenu zvezdu… »
Slaviša Jokanović o večitom derbiju: Verovatno 55 ili 60 odsto ljudi navija za Zvezdu

Slaviša Jokanović o večitom derbiju: Verovatno 55 ili 60 odsto ljudi navija za Zvezdu

Sportski žurnal 21.09.2018
BBC je napravio priču o predstojećem 158. „večitom” derbiju između Partizana i Crvene zvezde, koji se igra u nedelju od 19 časova u Humskoj. Trener Fulama Slaviša Jokanović rekao je da je beogradski „večiti” derbi jedan od najvećih… »

Vesti dana »