Povezane vesti

Bravo: Atanasijević izjednačio svetski rekord!

Bravo: Atanasijević izjednačio svetski rekord!

Hot sport 22.09.2018
Odbojkaška reprezentacija Srbije odlično gura na Svetskom prvenstvu u Bugarskoj i Italiji, a ‘orlovi’ su juče dobili novog heroja. Ivan Miljković je dobio naslednika u dresu Srbije. Reč je o korektoru Aleksandru Anastasijeviću. Novom svetskom… »
Magnum 14 sve probija - Atanasijević izjednačio svetski rekord!

Magnum 14 sve probija - Atanasijević izjednačio svetski rekord!

Mozzart sport 22.09.2018
Sa 38 poena protiv Francuske ponovio najbolji poenterski učinak svetskih prvenstava. Srbija i Francuska su juče odigrali epski meč. Naši odbojkaši su dobili 3:2 u setovima, a meč je obeležio Aleksandar Atanasijević. Ili Magnum kako ga zovu u… »
Nikola Grbić: Odlična reč - "konačno"

Nikola Grbić: Odlična reč - "konačno"

Mondo 22.09.2018
"To je jedini pravi put da idemo dalje, da ne gledamo ko je sa druge strane, nego da gledamo samo kako mi igramo", rekao je selektor posle prvog trijumfa u drugoj fazi Svetskog prvenstva. Foto: MN Press Prekinuvši sedmogodišnji negativni niz u mečevima… »
Atanasijević: Mi ginemo jedan za drugog

Atanasijević: Mi ginemo jedan za drugog

N1 Info 22.09.2018
Srpski korektor Aleksandar Atanasijević rekao je posle velike pobede nad Francuskom (3:2) na Svetskom prvenstvu u Italiji i Bugarskoj da je zadovoljan time što su njegovi saigrači pokazali na terenu. Tim Nikole Grbića slavio je posle velike borbe u… »
Atanasijević: Argentina teži rival od Francuske; Kovačević: Ostavili smo srce na terenu

Atanasijević: Argentina teži rival od Francuske; Kovačević: Ostavili smo srce na terenu

Večernje novosti 21.09.2018
Odbojkaš reprezentacije Srbije Aleksandar Atanasijević rekao je danas da je njegova ekipa postigla sjajan rezultat protiv selekcije Francuske u najznačajnijoj utakmici u dosadašnjem delu Svetskog prvenstvu. Odbojkaš reprezentacije Srbije Aleksandar… »
Grbić: Konačno, odigrali smo utakmicu srcem

Grbić: Konačno, odigrali smo utakmicu srcem

Večernje novosti 21.09.2018
Selektor odbojkaške reprezentacije Srbije Nikola Grbić rekao je da je njegova ekipa današnji meč protiv Francuske na Svetskom prvenstvu odigrala srcem i istakao da su presudili želja za pobedom i jedinstvo. Selektor odbojkaške reprezentacije Srbije… »

Vesti dana »