Povezane vesti
Tragedija u Vranju: Pacijent (60) se bacio s 3. sprata bolnice
Kurir 22.09.2018
VRANJE - Zdravstveni centar u Vranju oglasio se povodom tragičnog događaja na Internom odeljenju vranjske Bolnice kada je šezdesetogodišnji pacijent A.S. skočio kroz prozor sa trećeg sprata Internog odeljenja i preminuo od povreda koje je zadobio… »
Strava u vranjskoj bolnici: Pacijent se bacio sa trećeg sprata i umro, a ovo je samo jedan u nizu užasnih incidenata u njoj
Blic 22.09.2018
Pacijent A. S. (60) iz sela kod Vranja skočio je sa trećeg sprata Internog odeljenja vranjske bolnice. Do incidenta je došlo u petak uveče oko 22 sata, a sat vremena kasnije pacijent je preminuo. Zvaničnih podataka o njegovom zdravstvenom stanju posle… »
Užas u Vranju: Pacijent skočio sa trećeg sprata bolnice
Blic 22.09.2018
U Zdravstvenom centru u Vranju 21. septembra dogodila se tragedija kada je u 22 časa sa trećeg sprata internog odeljenja skočio muškarac star 60 godina. Pacijent se nalazio na lečenju na internom odeljenju, ali istražni organi nisu saopštili motive… »
Vesti dana »

Evropa zatvara puteve snabdevanja ruskim gasom: Srbija pred najtežim energetskim izazovom
Politika pre 5 minutajoš 30 povezanih

Majka bebe koja je jutros pronađena mrtva u Novom Sadu, osumnjičena za teško ubistvo
IndeksOnline pre 1 satjoš 39 povezanih

Propao dogovor o 19. Paketu sankcija Rusiji Eu nije uspela da se dogovor, Putin trlja ruke
Alo pre 1 satjoš 31 povezana

Razveli se po hitnom postupku, uzela mu 3 stana Nebojša Pavković je bio u braku sa ovom voditeljkom, zbog nje je bio na meti osude
Alo pre 5 minutajoš 62 povezane

Oglasio se pevač povodom smrti generala pavkovića Njegove reči rasplakale naciju
Alo pre 39 minutajoš 26 povezanih