Povezane vesti

Vladan Milojević: Imam neke dileme, o Partizanu ne znam šta bih rekao!

Vladan Milojević: Imam neke dileme, o Partizanu ne znam šta bih rekao!

Hot sport 22.09.2018
Trener Crvene zvezde Vladan Milojević obratio se medijima povodom 158. večitog derbija u kom njegovi puleni gostuju Partizanu. Strateg crveno-belih je prvo pričao o derbiju, najvećoj svetkovini srpskog fudbala. – Ja sam uvek govorio da je nama… »
Milojević: Profesionalci kao specijalci - bol mora da se ignoriše! Imam nekoliko dilema...

Milojević: Profesionalci kao specijalci - bol mora da se ignoriše! Imam nekoliko dilema...

Mozzart sport 22.09.2018
Partizan? Ne mogu da vam kažem ništa... Zoran Mirković juče u obraćanju medijima ishvalio Crvenu zvezdu i poručio da će duel sa večitim rivalom biti veliki test za njegove momke, a slično je reagovao i Vladan Milojević na današnjoj konferenciji… »
Milojević pred derbi: Imam nekoliko dilema

Milojević pred derbi: Imam nekoliko dilema

Mondo 22.09.2018
"Ne priznajem pražnjenje. Ovo je možda i meč sezone", rekao je Zvezdin trener u najavi duela protiv Partizana. Crvena zvezda u dobrom raspoloženju putuje u Humsku, na nedeljni 158. "večiti derbi" (19 časova, TV Arena sport na mts TV). Trener… »
Milojević: Utakmica sa Partizanom najvažnija u sezoni

Milojević: Utakmica sa Partizanom najvažnija u sezoni

N1 Info 22.09.2018
Šef stručnog štaba Crvene zvezde Vladan Milojević pred 158. večiti derbi sa Partizanom rekao je da je ovo možda i ključna utakmica ove sezone za njegovu ekipu. "Igramo večiti derbi i svi dobro znamo šta znače takve utakmice. Bez obzira što se… »
Koji Zvezdini stranci će biti prekobrojni u derbiju, šta kaže Milojević?

Koji Zvezdini stranci će biti prekobrojni u derbiju, šta kaže Milojević?

Sportske.net 22.09.2018
Ne priznaje trener Zvezde umor i istrošenost. Utakmica protiv Partizana je možda najvažnija u sezoni za Crvenu zvezdu, prema rečima Vladana Milojevića. "Igramo večiti derbi, svi dobro znamo i mnogo puta smo pričali da je derbi sasvim posebna… »
Milojević: Bolja forma i kalkulacije ne piju vodu u derbiju

Milojević: Bolja forma i kalkulacije ne piju vodu u derbiju

Novi magazin 22.09.2018
Trener Crvene zvezde Vladan Milojević rekao je danas da uloga favorita u "večitom" derbiju ne postoji i naveo da njegovi fudbaleri moraju da se ponašaju kao "specijalci" jer nema prostora za psihički i fizički zamor. "Verujte mi, na ovakvim… »

Vesti dana »