Povezane vesti
U Irskoj u oktobru referendum o ukidanju zabrane bogohuljenja
Novi magazin 22.09.2018
Irska vlada saopštila je da će 26. oktobra biti organizovan referendum o ukidanju zakona kojim se kažanjava bogohuljenje. Blasfemija (bogohuljenje) zabranjena je u Irskoj prema jednom članu Ustava i kažnjiva je u toj zemlji. Taj zakon se sada smatra… »
Irska referendumom odlučuje o ukidanju zabrane bogohuljenja
N1 Info 22.09.2018
Irska vlada saopštila je da će 26. oktobra biti organizovan referendum o ukidanju zakona kojim se kažanjava bogohuljenje. Blasfemija (bogohuljenje) zabranjena je u Irskoj prema jednom članu Ustava i kažnjiva je u toj zemlji. Taj zakon se sada smatra… »
Prvo abortus, SAD bogohuljenje: Irsku u oktobru očekuje novi referendum
Blic 21.09.2018
U Irskoj će 26. oktobra biti održan referendum o ukidanju zakona protiv bogohuljenja, saopšteno je danas u Dablinu. Prema Ustavu Irske, objavljivanje ili izgovaranje bogohulnih, podrivačkih ili nepristojnih reči predstavlja krivično delo koje se kažnjava… »
Vesti dana »
Bartoli: "Đoković nije samo najveći teniser ikada, već i sportista"
B92 pre 35 minutajoš 280 povezanih
(Foto) Ovo je otac koji je sa sinom čuvao 5 tona droge Vlasnik rasadnika kod Kruševca, na mrežama pozivao na otkup kornišona: Dan nakon zaplene kuću im čuva policija
Blic pre 9 satijoš 34 povezane
Bivšim ministrima Vesiću i Momiroviću ukinut pritvor, jer nema optužnice
Beta pre 3 satajoš 36 povezanih
Kiša traži opreznu vožnju – AMSS upozorava na povećan broj vozila na putevima pred vikend
Dnevnik pre 1 satjoš 119 povezanih
Umesto kornišona, puno skladište marihuane: Čime se bavila firma odbornika SNS-a, uhapšenog sa pet tona marihune?
Pravda pre 3 satajoš 40 povezanih



