Povezane vesti

REM: Rijaliti nisu zabranjeni nigde, pa neće biti ni u Srbiji

REM: Rijaliti nisu zabranjeni nigde, pa neće biti ni u Srbiji

Radio 021 23.09.2018
Rijaliti programi se ne zabranjuju nigde, pa neće ni u Srbiji, kaže članica Saveta Regulatornog tela za elektronske medije (REM) Olivera Zekić i istovremeno naglašava da evropska i svaka druga medijska regulativa koja počiva na demokratskim… »
Stefanović: Vukosavljeviću ne smeta što ga brani Đilas

Stefanović: Vukosavljeviću ne smeta što ga brani Đilas

Blic 23.09.2018
Svako u vladi ima pravo na svoje mišljenje, ali ne mislim da ministri treba da uređuju privatne medije, izjavio je ministar policije i visoki funkcioner SNS Nebojša Stefanović. On je u intervjuu za "Kurir" rekao i da mu je čudno što ministru kulture… »
Stefanović: Čudno da Vukosavljeviću ne smeta podrška „oca rijalitija“

Stefanović: Čudno da Vukosavljeviću ne smeta podrška „oca rijalitija“

Danas 23.09.2018
Ministar unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović izjavio je, povodom rasprave u Vladi Srbije o rijaliti programima, da mu je čudno što ministru kulture Vladanu Vukosavljeviću „ne smeta“ podrška kako je rekao, „oca rijalitija“ Dragana… »
Stefanović: Čudno mi je da Vukosavljeviću ne smeta što ga Đilas štiti

Stefanović: Čudno mi je da Vukosavljeviću ne smeta što ga Đilas štiti

Nova ekonomija 23.09.2018
Ministar policije Nebojša Stefanović oglasio se povodom bure koja se podigla oko rijaliti programa. On je izjavio da svako u Vladi ima pravo na svoje mišljenje, ali da ne misli da ministri treba da uređuju privatne medije. U intervjuu za "Kurir" kaže… »
Intervju nedelje Nebojša Stefanović: Čudi me da Ðilasova podrška ne smeta Vukosavljeviću

Intervju nedelje Nebojša Stefanović: Čudi me da Ðilasova podrška ne smeta Vukosavljeviću

Kurir 23.09.2018
Pogledajte suštinu Đilasove izjave - dubinska podrška Vukosavljeviću koju je on iskoristio kao političku alatku da opet napadne Vladu, i to na temi čiji je on otac. Ministar unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović kaže, u vezi sa burom koja se u… »
Stefanović: Čudno da Vukosavljeviću ne smeta podrška Đilasa

Stefanović: Čudno da Vukosavljeviću ne smeta podrška Đilasa

N1 Info 23.09.2018
Ministar unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović izjavio je, povodom polemike u Vladi Srbije o rijaliti programima, da mu je čudno što ministru kulture Vladanu Vukosavljeviću "ne smeta" podrška kako je rekao, "oca rijalitija" Dragana Đilasa… »

Vesti dana »