Povezane vesti
NATO nas je trovao i drugim kancerogenim materijama: Osiromašeni uranijum je sam vrh ledenog brega (video)
Večernje novosti 23.09.2018
U vezi s uticajem bombardovanja na životnu sredinu, on je rekao da će se istraživati uticaj toksina i posle asanacije terena koju je uradio Institut „Vinča“. Predsednik Komisije za istragu posledica bombardovanja Srbije Darko Laketić izjavio je da će… »
U Vranju skupljanje podataka o posledicama bombardovanja
N1 Info 23.09.2018
Komisija za utvrđivanje posledica bombardovanja će u narednih desetak dana u Vranju prikupljati informacije koje su značajne za nastanak određenih oboljenja, najavio je predsednik ovog tela Darko Laketić. Komisija će prikupiti svedočenja od osoba i… »
Komisija za posledice NATO bombardovanja prvo obilazi Vranje
Radio 021 23.09.2018
Predsednik Komisije za istragu posledica NATO bombardovanja Srbije Darko Laketić izjavio je danas da će ova komisija u narednih desetak dana otići u Vranje i ocenio da će njeni rezultati definitivno implicirati pravni i politički put, naglasivši da je… »
Komisija za utvrđivanje posledica bombardovanja uskoro na terenu
RTS 23.09.2018
U narednih desetak dana Komisija odlazi u Vranje gde će prikupiti informacije koje su značajne za nastanak određenih oboljenja, kaže za RTS predsednik Komisije Darko Laketić. Komisija za utvrđivanje posledica bombardovanja će prikupiti svedočenja od lica… »
Vesti dana »
MOL dobio odobrenje OFAK-a za nastavak pregovora o kupovini NIS-a do 16. juna
RTS pre 28 minutajoš 17 povezanih
Dubai vodi 2:0 protiv Partizana: Crno-beli na korak od gubitka krune na Jadranu
Mondo pre 28 minutajoš 81 povezana
Antoneliju Pol u finišu borbe s Ferštapenom: Vozač Mercedesa prvi startuje na Velikoj nagradi Monaka
Dnevnik pre 2 satajoš 28 povezanih
Tinejdžersko čudo iz Sibira - ko je Mira Andrejeva, nova šampionka Rolan Garosa
RTS pre 43 minutajoš 26 povezanih





