Povezane vesti
Haris se ugojio, prestao da trenira, zapao u probleme: Nekad se u životu baš nakupi...
Kurir 23.09.2018
Atraktivni pevač Haris Berković požalio se kako je nabacio kilo viška i kako se ulenjio, zbog problema sa kičmom. "Malo sam se ugojio, a i imao sam problema sa kičmom, pa sam se ulenjio. Mala pauza u treningu i kile su odmah tu, ali sada će jesen… »
Haris Berković se ugojio, pa pokazao novo izdanje, a onda otkrio da li je i dalje u vezi sa Radom Manojlović (video)
Blic 23.09.2018
Pobednik muzičkog takmičenja "Zvezde Granda" Haris Berković skreće pažnju na sebe svakim svojim postupkom, a sada je za "Scenu" progovorio o kilogramima koje je "nabacio", vezi sa koleginicom Radom Manojlović i poslom kojim se godinama bavi, pa… »
Vesti dana »

Majka mladića stradalog u padu nadstrešnice potvrdila da je dobila montirane slike mlađeg sina: Slučaj prijavljen policiji
Danas pre 3 satajoš 3 povezane

Đoković uspešno započeo turnir u Majamiju: Hidžikata je „arhiviran“, sledi meč sa Argentincem
Danas pre 5 satijoš 2 povezane

(VIDEO) Građani se okupili ispred niške policije: Ne zna se zašto je priveden student Mateja Nikolić, ne dozvoljava se ulazak advokata
Danas pre 3 satajoš 2 povezane

MUP: Zbog drastičnog narušavanja javnog reda i mira u Nišu policija će privesti odgovorne
Danas pre 6 satijoš 1 povezana

Dragan Milić osudio nasilje nad gradonačelnikom Niša: "Mržnja, bes i agresija nikada dobro doneli nisu"
Blic pre 6 satijoš 1 povezana