Povezane vesti

Ivanov: Ne izlazim na referendum, glasao sam 1991. godine

Ivanov: Ne izlazim na referendum, glasao sam 1991. godine

RTS 23.09.2018
Makedonski predsednik Đorđe Ivanov poručio je da "30. septembra neće izaći da glasa" na referendumu o promeni imena zemlje u Severna Makedonija. Glasao sam pre 27 godina, 8. septembra 1991. godine", rekao je Ivanov prilikom susreta s Objedinjenom… »
Ivanov: Ne izlazim na referendum, glasao sam pre 27 godina

Ivanov: Ne izlazim na referendum, glasao sam pre 27 godina

Vesti online 23.09.2018
Makedonski predsednik Đorđe Ivanov izjavio je danas prilikom susreta s Objedinjenom makedonskom dijasporom u američkom gradu Detroitu da "30. septembra neće izaći da glasa" na referendumu o promeni imena zemlje u Severna Makedonija zato što je… »
Ivanov: Ne izlazim na referendum, glasao sam 1991.

Ivanov: Ne izlazim na referendum, glasao sam 1991.

Studio B 23.09.2018
Makedonski predsednik Đorđe Ivanov poručio je „30. septembra neće izaći da glasa“ na referendumu o promeni imena zemlje u Severna Makedonija. Glasao sam pre 27 godina, 8. septembra 1991. godine“, rekao je Ivanov prilikom susreta s Objedinjenom… »
Predsednik Makedonije bojkotuje referendum o imenu

Predsednik Makedonije bojkotuje referendum o imenu

Radio 021 23.09.2018
Predsednik Makedonije Đorđe Ivanov izjavio je u Detroitu da će bojkotovati referendum o imenu države 30. septembra, jer smatra da Dogovor s Grčkom ugrožava makedonsku državnost i nacionalni identitet. On je istakao da je "dva puta dobio poverenje… »
Ivanov: Ja na referendum ne izlazim, već sam glasao 1991.

Ivanov: Ja na referendum ne izlazim, već sam glasao 1991.

Sputnik 23.09.2018
Makedonski predsednik Đorđe Ivanov izjavio je danas prilikom susreta s Objedinjenom makedonskom dijasporom u američkom gradu Detroitu da „30. septembra neće izaći da glasa“ na referendumu o promeni imena zemlje u Severna Makedonija zato što je… »
Ivanov: Ja na referendum ne izlazim, već sam glasao 1991. god

Ivanov: Ja na referendum ne izlazim, već sam glasao 1991. god

Večernje novosti 23.09.2018
Tog dana pre 27 godina na referendumu je izglasana podrška tome da Makedonija postane "suverena i nezavisna, s pravom udruživanja sa nezavisnim državama Jugoslavije". Makedonski predsednik Đorđe Ivanov izjavio je danas prilikom susreta s Objedinjenom… »
Predsednik Makedonije bojkotuje referendum o imenu

Predsednik Makedonije bojkotuje referendum o imenu

N1 Info 23.09.2018
Predsednik Makedonije Đorđe Ivanov izjavio je u Detroitu da će bojkotovati referendum o imenu države 30. septembra, jer smatra da Dogovor s Grčkom ugrožava makedonsku državnost i nacionalni identitet. On je istakao da je "dva puta dobio poverenje… »
Makedonija: Ivanov bojkotuje referendum!

Makedonija: Ivanov bojkotuje referendum!

Mondo 23.09.2018
Makedonski predsednik Đorđe Ivanov kaže da "30. septembra neće izaći da glasa" na referendumu opromeni imena zemlje u Severna Makedonija zato što je "glasao pre 27 godina, 8. septembra 1991. godine". Foto: MN Press Makedonski predsednik je to rekao… »
Ivanov poručio iz amerike: Ne izlazim na referendum, već sam glasao 1991.

Ivanov poručio iz amerike: Ne izlazim na referendum, već sam glasao 1991.

Kurir 23.09.2018
Predsednik Makedonije Đorđe Ivanov izjaio je danas prilikom susreta s Objedinjenom makedonskom dijasporom u američkom gradu Detroitu da "30. septembra neće izaći da glasa" na referendumu o promeni imena zemlje u Severna Makedonija zato što je… »
Ivanov: Bojkotovaću referendum o dogovoru sa Grčkom

Ivanov: Bojkotovaću referendum o dogovoru sa Grčkom

Slobodna Evropa 23.09.2018
Predsednik Makedonije Đorđe Ivanov izjavio je da će bojkotovati referendum o imenu države 30. septembra, objavila je agencija Beta. Ivanov je u gradu Detroitu u Sjedinjenim Američkim Državama, na skupu koji je organizovalo udruženje Ujedinjena… »
Predsednik Makedonije bojkotuje referendum o imenu države

Predsednik Makedonije bojkotuje referendum o imenu države

Novi magazin 23.09.2018
Predsednik Makedonije Đorđe Ivanov izjavio je u Detroitu da će bojkotovati referendum o imenu države 30. septembra, jer smatra da Dogovor s Grčkom ugrožava makedonsku državnost i nacionalni identitet. On je istakao da je "dva puta dobio poverenje… »

Vesti dana »