Povezane vesti
Inicijativa mladih traži spomenik generalu Trifunoviću
Slobodna Evropa 23.09.2018
Inicijativa mladih za ljudska prava zatražila je od gradskih vlasti Beograda da podignu spomenik generalu JNA Vladimiru Trifunoviću koji je 1991. godine predao hrvatskim snagama kasarnu u Varaždinu kako bi spasio živote 280 vojnika i oficira… »
Inicijativa mladih traži spomenik generalu Trifunoviću
N1 Info 23.09.2018
Inicijativa mladih za ljudska prava zatražila je od gradskih vlasti Beograda da podignu spomenik generalu JNA Vladimiru Trifunoviću koji je 1991. godine predao hrvatskim snagama kasarnu u Varaždinu kako bi spasio živote 280 vojnika i oficira. U… »
"Podići spomenik generalu Trifunoviću"
Mondo 23.09.2018
Inicijativa mladih za ljudska prava saopštila je danas da Gradu Beogradu upućuje zahtev za podizanje spomenika nekadašnjem generalu JNA Vladi Trifunoviću. Foto: Mondo/Goran Sivački "Povodom 27 godina od spašavanja 220 regruta Varaždinskog garnizona JNA… »
Vesti dana »
Vlada Srbije privremeno smanjuje akcize na naftne derivate do kraja maja 2026
Naslovi.ai pre 26 minutajoš 29 povezanih
Slučaj Senjak: U svojstvu građanina saslušan i bivši načelnik UKP, u potragu za telom uključena vojska
Pravda pre 40 minutajoš 47 povezanih
Vremenska prognoza za ponedeljak, 18. maj: Mestimično oblačno, vetrovito i toplije
Beta pre 4 satijoš 27 povezanih





